Szczotki rozrusznika?

szczotki rozrusznika?

25 Mar 2011, 15:57

Witam mam pewien problem, podejrzewam że to wieszające się/zużyte szczotki rozrusznika. Sprawa wygląda tak:
gdy próbuje odpalić samochód zapalają się wszystkie kontrolki normalnie tak jak powinno być słychać tylko "cyknięcie" po przekręceniu kluczyka... po uderzeniu w rozrusznik odpala normalnie, by po jakimś czasie znowu się zawiesić :roll: ostatnio wymieniałem sprzegło w swoim aucie ale to nie jest raczej tego wina. Pytanie bowiem mam inne:
-zna ktoś może wymiary szczotek do rozrusznika lub numer rozrusznika do Eclipse 2g 97r 4g63. Lub chociaż stronę gdzie można to sprawdzić? Nie mogę nigdzie znaleźć a narazie rozrusznika nie będę odkręcał...
shorty1988
Początkujący

Miejscowość: Rawicz
Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: BMW e46 320td 150KM 2002r

Re: Szczotki rozrusznika?

25 Mar 2011, 16:33

Powiem szczerze, że zalatuje mi to nie domagającym akumulatorem albo instalacją proponuję sprawdzić wszystkie połączenia, klemy, masę itp. ewentualnie oczyścić.
PrezesArtek
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Sosnowiec
Auto: Nissan Primera WP11-144
Silnik: QG18DE
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Bezpieczeństwo Volvo S60 w testach zderzeniowych IIHS Bezpieczeństwo Volvo S60 w testach zderzeniowych IIHS
    Amerykański instytut bezpieczeństwa IIHS (Insurance Institute for Highway Safety) przeprowadził nowe testy zderzeń czołowych kluczowych samochodów z segmentu D. W testach wzięło udział m.in. Volvo S60, które ...
    Audi quattro - historia napędu Audi quattro - historia napędu
    Dzięki quattro, Audi stało się pionierem stosowania napędu na cztery koła w samochodach osobowych. Początki projektu sięgają zimy 1976/77. Wówczas grupa inżynierów Audi odbywała jazdy testowe w zasypanej śniegiem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Subaru Impreza STI
      GTP Light