Szukam fotoradarów do nawigacji

13 Sty 2009, 22:29

Witam szukam radarów do nawigacji Goclever mapamap jesli ktos by mógł podrzucic linka lub na meila wysłac [email widoczny po zalogowaniu] z gory dzieki
ml0dy3
Nowicjusz
 
Posty: 8

14 Sty 2009, 11:38

Niestety...... z tego co mi wiadomo to do Mapymap nie da się dograć , edytować , lub dodawać własnych punktów z radarami ( tak jak to jest w Automapie ) Pozostaje jedynie wykupić auktalizacje u producenta oprogramowania . Zresztą poszperaj tu http://www.my-navia.pl/index.php?sid=8c ... 47e6b10a5c
A i jeszcze zapytam - masz wersje Mapymap Easy czy Top ?
bonifacy
Stały forumowicz
 
Posty: 4751
Zdjęcia: 0
Prawo jazdy: 01 01 1981
Auto: Fabia II , Fabia II
Silnik: 1,4 CGGB , 1,4 BXW
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna

14 Sty 2009, 16:37

Wersja nawigacji to TOP a czemu nie mozna dobrac jak kupowalem to nawigacje to pisala ze sa fotoradary ale ich nie ma na mapie
ml0dy3
Nowicjusz
 
Posty: 8

14 Sty 2009, 19:54

Nie można dograć - taki duży minus Mapymap . Jak masz wersje Top to są radary , te które producent oprogramowania tam umieścił , tylko że ( tu trzeba było przeczytać dokładnie instrukcje ) trzeba to ustawić . Ja mam wersje aplikacji 6.0.4 i tak : wchodzisz do USTAWIENIA , szukasz Ustawienia POI ,przewijasz liste , na pozycji ZWOLNIJ klikasz w oczko aż będzie wykrzyknik . Wtedy będziesz miał radary pokazane i jeszcze Ci będzie sygnalizować na kilometr przed punktem . Życze miłej zabawy !
PS. Jak jesteś zbulwersowany tym że nie można dograć radarów , to przeczytaj temat : dobrać się do poi : na forum , tym co podałem Ci linka
bonifacy
Stały forumowicz
 
Posty: 4751
Zdjęcia: 0
Prawo jazdy: 01 01 1981
Auto: Fabia II , Fabia II
Silnik: 1,4 CGGB , 1,4 BXW
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna