Szukam mało palącego mam 35 tysiecy

szukam mało palącego mam 35 tysiecy

10 Sie 2013, 19:09

Posiadam obecnie volvo S40 z 2008 roku z silnikiem 2.4 przez co niestety dużo pali. zastanawiam się nad zmiana i w oko w padła mi honda civic 1.3 hybrydowa. Czy warta jest kupna czy może jakieś inne oferty podacie auta co mało pali. interesuje mnie bezpieczeństwo gdyż chodzi mi o auto rodzinne. Z góry dziękuje za propozycje. Mój limit to 35 000zł.
satamurama
Obserwowany

Auto: volvo s40

Re: szukam mało palącego mam 35 tysiecy

10 Sie 2013, 19:29

A może Skoda Fabia?
[link wygasł]
[link wygasł]
Koniu
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[B] 206 RC / Clio II Sport / Ibiza II Cupra / Yaris I TS [B] 206 RC / Clio II Sport / Ibiza II Cupra / Yaris I TS
    Podstawowe kryteria zestawienia: - segment B - silnik benzynowy o mocy około 160KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2002 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Peugeot 206 2,0 RC - 177KM - Renault Clio ...
    System car-sharingu we Wrocławiu - 200 elektrycznych Nissanów System car-sharingu we Wrocławiu - 200 elektrycznych Nissanów
    Nissan, lider globalnego rynku samochodów elektrycznych oraz producent najpopularniejszego pojazdu elektrycznego na świecie – Nissana LEAF – został wybrany przez operatora systemu, firmę Enigma, dostawcą ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Subaru Impreza STI