Tania myjka ciśnieniowa do aktywnej piany

Tania myjka ciśnieniowa do aktywnej piany

11 Sie 2018, 16:38

Cześć, szukam myjki która ma mi służyć tylko do mycia wstępnego auta i opłukiwania ponieważ nie uznaję mycia bezdotykowego i bez dobrej rękawicy i ludzkiej dłoni nie ma szans na czyste auto :mrgreen: Zależy mi na małych rozmiarach, dobrej pianownicy i ciśnieniu lepszym niż ze szlaufa. Czasami będzie też używana do przemycia kostki brukowej.

Chciałbym przeznaczyć na to do 300 zł, co powiecie na te trzy typy?

[link wygasł] Black Decker, ma fajne rozmiary i ciekawą cenę

[link wygasł] Karcher to wiadomo, 10 bar więcej no i stówka więcej.

[link wygasł] ze zdjęć wygląda na dość fajnie wykonaną ale kompletnie nie znana mi firma
Vogue
Początkujący

Prawo jazdy od: 14 04 2012
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Lexus GS 300
Silnik: 3.0 V6 249KM
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2008

Re: Tania myjka ciśnieniowa do aktywnej piany.

23 Sie 2018, 10:58

Vogue napisał(a):ponieważ nie uznaję mycia bezdotykowego i bez dobrej rękawicy i ludzkiej dłoni nie ma szans na czyste auto
Święta prawda! Poza tym szkoda używać mocnej chemii do takiego bezdotykowego mycia zawsze na tym cierpi najbardziej lakier.
Vogue napisał(a): szukam myjki która ma mi służyć tylko do mycia wstępnego auta i opłukiwania
Myślę że ta pierwsza spokojnie sprawdzi się i spełni twoje wymagania Black&Decker BXPW1300E. Poza tym jej koszt to trochę więcej niż koszt podobnego Karchera a ta marka moim zdaniem jest trochę przereklamowana. Miałem myjki obu tych firm trochę droższe niż ty szukasz ale bardziej zadowolony byłem z tej pierwszej.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 8
Auto: Nie mam

Re: Tania myjka ciśnieniowa do aktywnej piany

07 Wrz 2018, 09:09

Cenowo faktycznie nr 1 wygląda bardzo dobrze, szczególnie patrząc pod katem tego iż ma Ci służyć do mycia wstępnego i mieścisz się w podanym budżecie. Z tego co wiem to wiele osób chwali także karchera- dobre ciśnienie, aczkolwiek to już 100zl drożej.
SpaCar
Początkujący

Auto: Peugeot 407
Silnik: 2.0 HDI
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna

10 Wrz 2018, 17:29

Panowie, kupiłem Greenworksa G2 czyli model wyżej co wysłałem link, cena 320 zł do tego pianownica techkar za 75zł.
Myjka ma 110bar, 400L/h i bije na głowę karchery i inne badziewia w tej samej kasie :mrgreen:
Aluminiowa pompa, mała zgrabna i poręczna i naprawdę fajnie wykonana.
Ciśnienie jest wystarczające do usunięcia syfu bez obawy o uszkodzenie lakieru, chromu itd.
A z tego co się naczytałem na internecie to u ruskich to popularny sprzęt :mrgreen:
Polecam :ok:
Vogue
Początkujący

Prawo jazdy od: 14 04 2012
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Lexus GS 300
Silnik: 3.0 V6 249KM
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2008

02 Paź 2018, 17:09

Dzięki za opinię, na pewno przyda się każdemu kto stoi przed podobnym wyborem kupna myjki, grunt że w końcowym efekcie jesteś z niej zadowolony oby tak dalej :)
AutoIndustry
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

56. Rajd Barbórka - prawdziwe rajdowe klasyki 56. Rajd Barbórka - prawdziwe rajdowe klasyki
    W piątek (30.XI) i w sobotę (1.XII) już po raz 56. odbędzie się słynny Rajd Barbórka. Na starcie rywalizacji obok nowoczesnych konstrukcji staną również prawdziwe rajdowe klasyki od Toyoty, Subaru czy Lancii. ...
    Renault Kangoo Z.E. - elektryczny samochód użytkowy Renault Kangoo Z.E. - elektryczny samochód użytkowy
    Zaprezentowane po raz pierwszy na Salonie Samochodowym w Hanowerze w 2010 roku, a następnie w wersji Maxi na Salonie w Genewie w 2011 roku Renault Kangoo Z.E. Trafiło do sieci sprzedaży w Polsce we wrześniu 2012 roku. Model ...

•