Tania myjka ciśnieniowa do aktywnej piany

11 Sie 2018, 16:38

Cześć, szukam myjki która ma mi służyć tylko do mycia wstępnego auta i opłukiwania ponieważ nie uznaję mycia bezdotykowego i bez dobrej rękawicy i ludzkiej dłoni nie ma szans na czyste auto :mrgreen: Zależy mi na małych rozmiarach, dobrej pianownicy i ciśnieniu lepszym niż ze szlaufa. Czasami będzie też używana do przemycia kostki brukowej.

Chciałbym przeznaczyć na to do 300 zł, co powiecie na te trzy typy?

https://allegro.pl/myjka-cisnieniowa-bl ... boutSeller Black Decker, ma fajne rozmiary i ciekawą cenę

https://allegro.pl/myjka-cisnieniowa-ka ... 16577.html Karcher to wiadomo, 10 bar więcej no i stówka więcej.

https://allegro.pl/greenworks-g1-elektr ... l#imglayer ze zdjęć wygląda na dość fajnie wykonaną ale kompletnie nie znana mi firma
Vogue
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 177
Prawo jazdy: 14 04 2012
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Lexus GS 300
Silnik: 3.0 V6 249KM
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2008

23 Sie 2018, 10:58

Vogue napisał(a):ponieważ nie uznaję mycia bezdotykowego i bez dobrej rękawicy i ludzkiej dłoni nie ma szans na czyste auto
Święta prawda! Poza tym szkoda używać mocnej chemii do takiego bezdotykowego mycia zawsze na tym cierpi najbardziej lakier.
Vogue napisał(a): szukam myjki która ma mi służyć tylko do mycia wstępnego auta i opłukiwania
Myślę że ta pierwsza spokojnie sprawdzi się i spełni twoje wymagania Black&Decker BXPW1300E. Poza tym jej koszt to trochę więcej niż koszt podobnego Karchera a ta marka moim zdaniem jest trochę przereklamowana. Miałem myjki obu tych firm trochę droższe niż ty szukasz ale bardziej zadowolony byłem z tej pierwszej.
Cichy77
Forumowicz VIP
 
Posty: 5225
Zdjęcia: 62
Auto: Mam, często zmieniam!

07 Wrz 2018, 09:09

Cenowo faktycznie nr 1 wygląda bardzo dobrze, szczególnie patrząc pod katem tego iż ma Ci służyć do mycia wstępnego i mieścisz się w podanym budżecie. Z tego co wiem to wiele osób chwali także karchera- dobre ciśnienie, aczkolwiek to już 100zl drożej.
SpaCar
Początkujący
 
Posty: 52
Auto: Peugeot 407
Silnik: 2.0 HDI
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna

10 Wrz 2018, 17:29

Panowie, kupiłem Greenworksa G2 czyli model wyżej co wysłałem link, cena 320 zł do tego pianownica techkar za 75zł.
Myjka ma 110bar, 400L/h i bije na głowę karchery i inne badziewia w tej samej kasie :mrgreen:
Aluminiowa pompa, mała zgrabna i poręczna i naprawdę fajnie wykonana.
Ciśnienie jest wystarczające do usunięcia syfu bez obawy o uszkodzenie lakieru, chromu itd.
A z tego co się naczytałem na internecie to u ruskich to popularny sprzęt :mrgreen:
Polecam :ok:
Vogue
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 177
Prawo jazdy: 14 04 2012
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Lexus GS 300
Silnik: 3.0 V6 249KM
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2008

02 Paź 2018, 17:09

Dzięki za opinię, na pewno przyda się każdemu kto stoi przed podobnym wyborem kupna myjki, grunt że w końcowym efekcie jesteś z niej zadowolony oby tak dalej :)
AutoIndustry
Nowicjusz
 
Posty: 19