Tatra 57 - pomoc w zdobyciu dokumentów

Tatra 57 - pomoc w zdobyciu dokumentów

13 Wrz 2018, 19:00

Witam

Zwracam się z nietypowym pytaniem - prośbą, Poszukując informacji o ziemianinie Adam de Laveaux doszedłem ze posiadał auto marka Tatra nr silnika 13758 zarejestrowany 10.01.1935 Kraków. Napisałem do Muzeum Tatry w Koprzywnicach - otrzymałem informacje ze posiadają dokumenty.Moje pytanie brzmi czy jest możliwość pomoc ( może kontakt do osoby która podróżuje do Czech Muzeum lub inna pomoc - aby wciągnąć ten dokument

Z góry dziękuje za pomoc
Pozdrawiam
Mariusz Wielgus
max10002
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Skoda Fabia: komfort i ponadprzeciętna przestronność Skoda Fabia: komfort i ponadprzeciętna przestronność
    Nowa Skoda Fabia może pochwalić się ponadprzeciętną przestronnością. Kompaktowy, niespełna 4-metrowy samochód posiada miejsce dla pięciu pasażerów i wyposażony jest w jeden z największych bagażników w ...
    Miejsce, w którym powstają legendy - Toyota Motorsport GmbH Miejsce, w którym powstają legendy - Toyota Motorsport GmbH
    Siedziba Toyota Motorsport GmbH – należącej do koncernu Toyoty firmy inżynieryjnej, zajmującej się od 1979 roku sportami motorowymi – mieści się w Kolonii. Stalowy, dwupiętrowy budynek o powierzchni 30 tys. m² ...

•  
    • Dziewczyny
      centralka blow s5
      Targi AutoSalon i AutoSerwis
      Audi RS6 C6 Avant