Terenówka do 25 000zł

Terenówka do 25 000zł

30 Sie 2011, 15:18

Witam zastanawiam się nad dwoma autami tej samej marki a mianowicie o :
- Jeep Grand Cherokee I
- Jeep Cherokee II
jaki silnik najlepiej wybrać diesla lub benz + LPG
jak z częściami eksploatacyjnymi i serwisowaniem oraz jak z awaryjnością , kosztami ubezpieczenia
Tekarin
Nowicjusz

Re: Terenówka do 25 000zł

31 Sie 2011, 09:22

jeśli brać to bene w automacie najlepiej V8, diesle (pomijając mercedesa, choć i tu szału nie ma) są mocno awaryjne, awaryjność jak na SUV przyzwoita, jak na terenówke dość awaryjne :mrgreen: serwis prosty, ale dobrze znaleźć warsztat zajmujący się głównie jeepami, i nie sępić na częśći, nie łatać silikonem bo to się zemśći, ubezpieczenie w silnikach powyżej 2,5 litra jest takie samo, więc nie ma znaczenia, części dostępne i bezproblemowo do dostania, najbardziej awaryjna jest elektryka, i niektóre elementy napędu :mrgreen:
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Auto Moto Show - Skaryszew 2012 / relacja Auto Moto Show - Skaryszew 2012 / relacja
    W niedzielę 03 czerwca byliśmy świadkami niesamowicie gorącego i pełnego wysokiego ciśnienia dźwięku weekendu w Skaryszewie. Już od wczesnych godzin na terenie Hotelu Cyganeria zjeżdżali się będą Miłośnicy tuningu, car audio ...
    Legalizacja gaśnicy potrzebna czy nie? Legalizacja gaśnicy potrzebna czy nie?
    Wprowadzono mi pewien mętlik w głowie. Niedawno zostałem zatrzymany do rutynowej kontroli drogowej. Policjant kazał mi pokazać gaśnice. Oczywiście na gaśnice nie mam legalizacji bo się skończyła, a zapomniałem zrobić. Policjant ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009
      S2020005
      MINI Clubman Bond Street, tył