Toyota 4Runner - blokada dyferencjału

16 Lis 2008, 19:23

Witam, nie dawno stałam się właścicielką Toyotki, oczywiście poprzedni właściciel poinformował, że ma blokade dyferencjału, ale okazało się niestety, że chyba nie ma. W każdym będź razie nie potrafię jej włączyć i nawet nie wiem, gdzie takową miałoby się włanczać. Może ma ktoś z was taką Toyotkę i powie mi, czy te modele wogóle są wyposażone w tą funkcję.
maurycja
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 14
Miejscowość: Żywiec

16 Lis 2008, 20:06

Podaj rok prod. oraz silnik , mysle ze przydadza sie te informacje.
...ten kto pyta jest glupcem przez piec minut , kto nie pyta jest glupcem cale zycie...
mleki
Początkujący
 
Posty: 68
Zdjęcia: 6
Miejscowość: lubuskie/anglia

16 Lis 2008, 21:29

Toyotka jest 1988r. silnik 2.4 EFI
maurycja
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 14
Miejscowość: Żywiec

17 Lis 2008, 08:49

nie masz żadnej blokady :wink: napędy włączamy jak w rasowej terenówce - opis jest w przyklejonym temacie na górze strony.
SCARAB TEAM
Karson
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2335
Zdjęcia: 20
Miejscowość: Kielce

17 Lis 2008, 17:17

no wiem jak włanczamy napędy :cry: ale normalnie szkoda, myślałam, że będzie ta blokada :cry:
maurycja
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 14
Miejscowość: Żywiec

18 Lis 2008, 10:46

instrukcja-obslugi-reduktora-i-sprzegielek-przedniej-osi-vt8170.htm
poczytaj, popróbuj i wtedy w razie wątpliwości pytaj :wink:
SCARAB TEAM
Karson
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2335
Zdjęcia: 20
Miejscowość: Kielce
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Rambler Marlin
    Rambler Marlin - samochód osobowy klasy średniej produkowany pod marką AMC (American Motors Corporation) w latach 1965–1967. Jedyną dostępną opcją nadwoziowa był 2-drzwiowy fastback, napęd przenoszony był na ...
    Hyunadi Santa Fe Nowej Generacji - wizualizacje modelu
    Hyundai ujawnił pierwsze informacje dotyczące modelu Santa Fe Nowej Generacji, którego światowa premiera odbędzie się w lutym, a europejska prezentacja będzie miała miejsce podczas targów motoryzacyjnych w Genewie. ...