Tragedia !! nie ma co kupic

15 Mar 2010, 20:39

"A weź chłopie daj se spokój, te seaty to takie delikatne, te silniki TDI mają takie kiepskie, nie to co VW"


:mrgreen:

VW i prestiż? Hehehe.
Kierunkowskaz
Zaawansowany
 
Posty: 987
Miejscowość: Warszawa (WI)

16 Mar 2010, 20:25

A ja tam mam 17-letnią Audi 80B4 w TDI i gwarantuję, że przeżyje te wszystkie nowe jeszcze :D
arti123
Początkujący
 
Posty: 204
Miejscowość: Lca

18 Mar 2010, 08:36

Stare audi może i tak ale nie te nowe,gwarantuje :)
rustin
Aktywny
 
Posty: 421
Auto: Mondeo MK3

18 Mar 2010, 08:49

KaczorLSM napisał(a):VW jest niemiecki więc nie może być gorszy od jakiegoś Forda.

Ford też jest niemiecki

[ Dodano: Czw Mar 18, 2010 08:51 ]
illusion napisał(a):
Ale VW to prestiż ;)


prestiż to kupno nowego auta
andrewb25
Stały forumowicz
 
Posty: 2145
Miejscowość: małopolskie

18 Mar 2010, 12:46

andrewb25 napisał(a):Ford też jest niemiecki
Ford jest tak niemiecki jak E.Olisadebe albo R.Guerreiro są Polakami. Niemieckie auta to VW, Audi, Mercedesy, Porsche, BMW itd. To, że Fiaty i Ople są produkowane w Polsce nie znaczy, że są to polskie marki.
KaczorLSM
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 694
Miejscowość: Lublin

18 Mar 2010, 12:52

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
royal
Nowicjusz
 
Posty: 47
Miejscowość: Skoczów
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Skręcanie w lewo drożej Nas kosztuje od skrętu w prawo!
    Kierowcy próbują wszystkich sposobów, aby oszczędzić na paliwie. Okazuje się, że stanie na lewym pasie w oczekiwaniu na skręt w lewo z wrzuconym jałowym biegiem jest nie tylko marnowaniem czasu, ale i pieniędzy. Unikając ...
    Najczęściej wybierane samochody przez Polaków
    Rozmaite narodowości wyróżniają się różniącymi się od siebie zwyczajami, tradycjami, ale także nurtami, w które wierzą. Jedni podają sobie rękę na przywitanie, natomiast inni uważają ten sposób ...

18 Mar 2010, 13:33

ten hak to pierwsza klasa tak pasuje do bmw :) ale ogólnie autka dobre kolega miał i dopiero zaczął coś robic przy 200tys.Fajne wygodne autko wlaściwości jezde bdb.zależy co komu się podoba.ja tez myślalem o bmw ale zrezygnowałem
rustin
Aktywny
 
Posty: 421
Auto: Mondeo MK3

18 Mar 2010, 13:50

fakt nie zauwazylem haka ale chodzilo mi o propozycje tego modelu:P i chcialbym zlamac stereotym ze BMW to same wydatki o ile sie orientuje to czesci do audi sa droższe to raz no i co przedewszystki co jak co ale audi bardziej sie psuje ja mam BMW e39 sasiad A6 oba sa z 2001roku i co chwila cos mu sie wiesza wspomaganie podgrzewanie foteeli itp a u mnie cisza jak makiem zasial:P
royal
Nowicjusz
 
Posty: 47
Miejscowość: Skoczów