Trasa Torun - Polanica Zdroj

Trasa Torun - Polanica Zdroj

01 Lut 2010, 01:12

witam w srode wybieram sie do Planicy martwia mnie zapowiadane opady sniegu, czy mozecie napisac jakie warunki sa na tej trasie, dodam ze jestem kobieta jade sama i najbardziej sie obawiam ze jak wiade w kotline klodzka to np nie bede mogla podjechac pod gore itp nigdy nie bylam w tym rejonie i nie wiem jakie sa tam warunki czy bez problemu mozna dojechac do Polanicy??
dziekuje za wszelkie info
joannessa
Nowicjusz

Miejscowość: 3miasto

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Skoda Yeti 1.4 TSI z 7-stopniową skrzynią biegów DSG Skoda Yeti 1.4 TSI z 7-stopniową skrzynią biegów DSG
    SKODA wprowadza dla modelu Yeti z silnikiem 1.4 TSI 7-stopniową skrzynię biegów DSG. Mając na uwadze rosnącą popularność modelu Yeti z silnikiem 1.4 TSI (122 KM), SKODA poszerzyła ofertę umożliwiając zamówienie ...
    Skoda Octavia - sukces marki ostatniego dwudziestolecia Skoda Octavia - sukces marki ostatniego dwudziestolecia
    Octavia jest podstawą powodzenia SKODY. Model ten przyniósł sukces marce w ciągu ostatniego dwudziestolecia. W 2012 roku auto zostało uznane za bestseller SKODY, stanowiąc aż 44 proc. jej światowych dostaw. SKODA Octavia ...

•  
    • Honda Prelude IV
      Volkswagen Passat B8, tylna lampa LED
      Toyota Auris, przeszklony dach, 2013
      Honda