Tuba do Opla, potrzebna pomoc.

Tuba do Opla, potrzebna pomoc.

29 Gru 2009, 23:43

Witam chciałem zapytać co siądzicie o tym Link Link 2 sprzęcie bardziej mi się podoba ten drugi. miedzy innymi chodzi mi o jakość dzwieku solidnośc wykonania sprzętu. Posiadam na taki sprzęt około 300 zł i chciałem się poradzić was. Może ktoś z was się już z takim zestawem spotkał lub go posiada. Jeśli macie inne propozycje chętnie je przejrze. Samochód to corsa B wiec moc nie musi być taka jak w autobusie :)

chciałem dodać jeszcze że radio to Pioneer 4x50 MOSFET, a głośniki to standardówki od opla blaupunkty:)
Ostatnio edytowany przez mcj 02 Sty 2010, 02:50, edytowano w sumie 2 razy
Z FARTEM
mcj
Początkujący

Miejscowość: bydgoszcz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[D] Nubira 2,0 / Mondeo mk2 2,0 / Galant VI 2,0 / Primera P11 2,0 [D] Nubira 2,0 / Mondeo mk2 2,0 / Galant VI 2,0 / Primera P11 2,0
    Podstawowe kryteria zestawienia: - sedan segmentu D - silnik benzynowy o mocy ok. 130KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2000 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Daewoo Nubira 2,0 - 133KM - Ford Mondeo ...
    Night Power Grand Prix 2012 - Olsztyn Night Power Grand Prix 2012 - Olsztyn
    W Sobotę 26 maja Olsztyn zamienił się w nocną stolicę streetracingu. Kilkadziesiąt aut z kilkusetkonnymi silnikami ścigało się na ulicy Lubelskiej w Olsztynie obok Makro. Na NIGHT POWER Grand Prix chyba nikt się nie nudził. ...

•  
    • Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Men's Day 2009
      BMW serii 3 E46
      MINI Cooper, tylna lampa