Tuba do Opla, potrzebna pomoc.

Tuba do Opla, potrzebna pomoc.

29 Gru 2009, 23:43

Witam chciałem zapytać co siądzicie o tym Link Link 2 sprzęcie bardziej mi się podoba ten drugi. miedzy innymi chodzi mi o jakość dzwieku solidnośc wykonania sprzętu. Posiadam na taki sprzęt około 300 zł i chciałem się poradzić was. Może ktoś z was się już z takim zestawem spotkał lub go posiada. Jeśli macie inne propozycje chętnie je przejrze. Samochód to corsa B wiec moc nie musi być taka jak w autobusie :)

chciałem dodać jeszcze że radio to Pioneer 4x50 MOSFET, a głośniki to standardówki od opla blaupunkty:)
Ostatnio edytowany przez mcj 02 Sty 2010, 02:50, edytowano w sumie 2 razy
Z FARTEM
mcj
Początkujący

Miejscowość: bydgoszcz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowy silnik CDTI ECOTEC 1,6 spełnia normy Euro 6 Nowy silnik CDTI ECOTEC 1,6 spełnia normy Euro 6
    Wprowadzenie całkowicie nowego czterocylindrowego silnika wysokoprężnego Opla to kolejny etap w procesie odnowy portfolio jednostek napędowych. Silniki CDTI ECOTEC o pojemności 1,6 litra, są drugą z kolei rodziną nowych silników ...
    Osiem milionów samochodów Audi z napędem na cztery koła quattro Osiem milionów samochodów Audi z napędem na cztery koła quattro
    Z taśmy produkcyjnej w nowej fabryce Audi w San José Chiapa, zjechało ośmiomilionowe Audi z napędem na cztery koła quattro. Technika ta zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz ogromną radość z prowadzenia samochodu, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Subaru Impreza, 1-8 mili
      Tor Poznań Track Day Profi 2012, 9
      Przednie zderzaki wraz z wyciągarką
      Chevrolet Corvette 4x4 VTG Team