Uatrakcyjnić samochód można wymieniając np. pokrowce na fote

Uatrakcyjnić samochód można wymieniając np. pokrowce na fote

27 Paź 2013, 20:12

Każdy po jakimś czasie używania własnego samochodu stwierdza, że chciałby coś zmienić? Samochód nie tak łatwo zmienić, ale drobne elementy w wystroju czemu nie. Najbardziej rzucać się będzie w oczy jak zmienimy pokrowce na fotele. Ale jak dobrać odpowiednie do naszego auta?

Pierwsza podstawowa sprawa to sprawdźmy jaki mamy kolor tapicerki i dodatki do niego. Następnie kolor lakieru tez jest ważny. Wypośrodkujmy i dobierzmy alternatywę taką, żeby pasowało do pozostałych kolorów. Jeżeli mamy beżowe wykończenia szukajmy bezowych pokrowców i np. beżowe dywaniki. Np. Jeżeli mamy niebieskie autko i popielatą tapicerkę wybierzmy popielate pokrowce z delikatną wplecioną nitką niebieską w popielaty pokrowiec.

Pamiętajmy że jeżeli mamy napisane pokrowce dopasowane znaczy to, że zakładając je należy uzbroić się w cierpliwość. Są one naprawdę dopasowane, ciasno wchodzą i czasami mamy wrażenie że są za małe. Nic bardziej mylnego, po wciśnięciu ich wreszcie na np. zagłówki wyglądają jak uszyte na miarę. I tak ma być

Następnie dobierzmy dywaniki do koloru, ja znalazłem takie kolory: czarne, popielate i beżowe. Na zimę gumowe na lato materiałowe (welurowe) lub są też takie częściowo gumowe i częściowo wykładzina dywanowa. Fajnie to wygląda.

Jak już nic nie pasuje to zostają tzw. koszulki w różnych kolorach lepsze i gorsze jeśli chodzi o materiał co się również wiąże z ceną.

Proponuję wam zapoznać się z propozycją sklepu ThBud.
W tym sklepie naprawdę można dobrać do prawie każdego auta wg. tabel i wykazów
Np. są koszulki nietypowe bo w części zabudowane bawełniane - coś innego NOWOŚC

Można zadzwonić i poradzić się co mamy wybrać. Ciekawostka to dostawa na terenie Bydgoszczy bezpłatna, więc polecam głównie bydgoszczanom :D

Polecam też taki asortyment na prezent świąteczny, bo widziałem też takie posty - co kupić na prezent dla chłopaka czy męża.
Pozdrawiam
thbud
Nowicjusz

Auto: MERCEDES
Silnik: 300
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna

Re: Uatrakcyjnić samochód można wymieniając np. pokrowce na fote

29 Mar 2015, 20:45

Pokrowce na fotele to jedno, ale podpowiem też, że fajnym pomysłem jest pokrowiec na kierownicę - elegancko to wygląda i dodatkowo kierownica nie niszczy się podczas użytkowania. A po jakimś czasie można znowu zmienić pokrowiec i kierownica znów wygląda jak nowa :)
zielonek
Aktywny

Auto: P 206

06 Sty 2018, 17:02

Ja totalnie odmieniłam swój samochód, oklejając go. Czuję się jakbym jeździła (....)i polecam
Ostatnio edytowany przez mike, 04 Sie 2018, 20:34, edytowano w sumie 1 raz
Powód: reklama
korr
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 06 05 2007
Przebieg/rok: 14tys. km
Auto: golf
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2007

27 Mar 2018, 22:14

Ja właśnie przymierzam się do zakupu pokrowców do mojego samochodu bo niestety te które mam na tą chwilę nie są już ciekawe. Duży wybór mają tutaj na motoautko i nawet fajne ceny. Może ktoś tam zamawiał i doradzi mi co najlepiej kupić ?
lokira
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 14 09 2007
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Renault Thalia

01 Sie 2018, 12:49

wielkie czarne plomienie na czerwonym samochodzie :P
kor45ba
Nowicjusz

Auto: Nie mam

21 Wrz 2018, 14:35

Dobre pokrowce samochodowe posiada firma z miejscowości Czersk, ich pokrowce są przede wszystkim wysokiej jakości i. Dodam ze i cena jest bardzo atrakcyjna. Warto zajrzeć do ich oferty na stronie, tam będzie można tez zerknąć na wykonane już pokrowce :)
Nicelodio72
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Samochody Lexusa pracują na lotnisku Samochody Lexusa pracują na lotnisku
    Naprawdę wygodne auto potrafi sprawić, że nawet długa podróż na czterech kołach jest równie komfortowa, co krótki lot samolotem. Czasami jednak trzeba skorzystać z możliwości silnika odrzutowego. Ale ...
    Mitsubishi Outlander PHEV w europejskiej specyfikacji Mitsubishi Outlander PHEV w europejskiej specyfikacji
    Zaledwie sześć miesięcy po europejskim debiucie rynkowym nowego Outlandera w wersji z silnikiem benzynowym i wysokoprężnym, firma Mitsubishi Motors Corporation (MMC) zaprezentuje podczas zbliżającego się Salonu Samochodowego ...

• Re: Uatrakcyjnić samochód można wymieniając np. pokrowce na fote

06 Mar 2019, 14:36

Ja nie jestem wielkim zwolennikiem pokrowców, jednak ostatnio musiałem zabezpieczyć tapicerkę i zamówiłem z <reklama> .Genialne wykrojone, idealnie pod moja Fiestę. Są z bardzo dobrego materiału, który świetnie się układa i nie ma żadnych zwinięć, fal - tylko gładkie jak tapicerka foteli. :happy:
    Ostatnio edytowany przez Kao, 06 Mar 2019, 15:07, edytowano w sumie 1 raz
    Powód: Reklama
    erwork
    Obserwowany

21 Mar 2019, 20:18

Dla mnie czyste i dopasowane pokrowce, super wyglądają w samochodzie. Ale muszą być jak napisałem przede wszystkim czyste
    Motofan1298
    Nowicjusz