Umowa na współwłasciciela

umowa na współwłasciciela

23 Gru 2008, 16:23

witam mam pytanie czy jeżeli kupiłem autko na zwyczajna umowe kupna-sprzedaży a osoba od której kupiłem wyrejestrowala na tej umowie samochód to czy jest jeszcze możliwośc dopisania do mojej umowy współwłascieciela i normalnie zarejestrowac samochód na tej przepisanej umowie ???
ambro88
Nowicjusz

Re: umowa na współwłasciciela

29 Gru 2008, 16:43

Tak, pod warunkiem, że ten który Ci sprzedał, podpisze tą nową umowę i pójdzie jeszcze raz do urzędu komunikacji zgłosić sprzedaż na 2 osoby a nie na jedną.

pozdrawiam

Dariusz Sawicki
pozdrawiam

Dariusz Sawicki

Masz problem z rejestracją samochodu?
Daj znać zajmiemy się tym za Ciebie.
DariuszSawicki
Stały forumowicz

Miejscowość: Wrocław
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Top Safety Pick dla modeli Mitsubishi ASX i Lancer Top Safety Pick dla modeli Mitsubishi ASX i Lancer
    Eksperci z instytutu Insurance Institute for Highway Safety (IIHS) zaliczyli dwa modele z rocznika 2013 dostępne w salonach Mitsubishi Motors North America (MMNA) do grona najbezpieczniejszych pojazdów oferowanych ...
    Alergia za kierownicą - jak sobie z nią radzić? Alergia za kierownicą - jak sobie z nią radzić?
    Razem z wiosną przyszedł ciężki czas dla alergików, uczulonych na pyłki i kurz. Prowadzenie auta w tym okresie jest dla uczuleniowców szczególnie uciążliwe. Łzawienie oczu, silny katar, obniżona koncentracja ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009
      GTP Light