Urzad skarbowy !!

Urzad skarbowy !!

06 Wrz 2007, 19:42

Chcialem sie dowiedziec jaki wynosi calkowity koszt zarejestrowania samochodu samochod jest na mnie ale sprzedaje go ojcu i nie wiem jaki jest caly koszt rejestracji i ile procent placi sie w urzedzie skarbowym mam honde Civic 94 rok pozdrawiam
Danek
damian768
Nowicjusz

Miejscowość: Bełchatów

Re: Urzad skarbowy !!

07 Wrz 2007, 16:02

w urzedzie skarobowym 2% wartosci rynkowej auta, w urzedzie miasta 73 zl jesli auto zostaje w tym samym miescie i gminie czyli jesli blachy nie beda zmieniane
adamuk
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Honda Civic - kompaktowy hatchback do miasta Honda Civic - kompaktowy hatchback do miasta
    Podstawowa pięciodrzwiowa Honda Civic dostępna jest z dwoma silnikami benzynowymi VTEC Turbo: jednolitrową jednostką o mocy 129 KM i 1,5-litrowym silnikiem wytwarzającym 182 KM . W przypadku obu motorów auto można ...
    Ośmiokołowiec, bo cztery koła to za mało! Ośmiokołowiec, bo cztery koła to za mało!
    Czy to nie przesada? Aktualne samochody koncepcyjne zasilane energią elektryczną mają po cztery koła. Eliica bo tak nazywa się ten pojazd ośmiokołowy różni się od nich diametralnie – jest duża ma 5100 mm długości, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      MINI Clubman Bond Street, tył