Uwaga na oszustów z Allegro!!!

19 Mar 2013, 18:57

ten z Chin do 3000zł robi to samo co ten za 9000zł minimum . Więc Nie warto przepłacać i tyle. Ale jak ktoś chce wyrzucić kilka tysi więcej to nikt nikomu nie broni .
eastimport
Nowicjusz
 
Posty: 9
Przebieg/rok: 11tys. km
Auto: alfa 156
Silnik: 2.0
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna

19 Mar 2013, 20:31

Z tym że robi to samo w 100% sie zgadzam bo porównywałem, a czy jest to z chin czy od polskiego dystrybutora z certyfikatem nie ma różnicy i tak wszyscy wiemy gdzie to jest klepane.
przemek217
Launch X-431 DIAGUN - tester diagnostyczny
Awatar użytkownika
 
Posty: 611
Miejscowość: Limanowa
Prawo jazdy: 16 01 2005
Auto: Audi a6 C5
Silnik: 1.8 T 150KM AEB
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

20 Mar 2013, 20:16

Witam. Szukając wiadomości na temat Diaguna znajduję całą masę dziwnych informacji. Brakuje konkretów a jest dużo mitów. Jeśli kolega profitline deklaruje że posiada protokół jakości Launcha to proszę go pokazać. Oznacza to prawdopodobnie że posiada również oryginalnego Diaguna. Jeśli tak to poproszę o zdjęcia jak on rzeczywiście wygląda. Myślę że nie tylko ja chciałbym mieć możliwość porównania oryginału z tańszymi klonami. Może znajdzie się ktoś kto mógłby otworzyć obudowę i zrobić zdjęcia płyty głównej tak byśmy mogli porównać czy są różnice w budowie wewnętrznej tak jak deklaruje któryś ze sprzedawców. Myślę że dobrze by było móc również mieć możliwość porównać oprogramowanie w oryginalnej droższej wersji i tańszych klonach. Jeśli okaże się że są różnice to oznacza że warto wydać więcej na oryginalny sprzęt.
StefanKowa
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 01 01 1913
Auto: Trabant

10 Cze 2013, 16:42

Różnica jest w Cenie i to Duża. Więc jak już pisałem są dwie wersje na Europę i Azję Jest to ten sam sprzęt . Cena jest niższa tego z Azji Bo nie opłacamy siatki Dilerskiej :yes: . Robi to samo co Wersja EU Więc każdy musi sam przemyśleć komu napychać kieszenie Czy bezpośrednio z Azji czy płacić Dilerom w PL
eastimport
Nowicjusz
 
Posty: 9
Przebieg/rok: 11tys. km
Auto: alfa 156
Silnik: 2.0
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna

21 Lis 2013, 23:56

eastimport - mam pytanie zastanwiam się nad Launch X431 iDiag dla iPad'a.
Czy takie rozwiązanie sprawdza się w praktyce?
checkengine
Nowicjusz
 
Posty: 8
Auto: TOYOTA
Silnik: 2ZZGE, 1NZFE, 1CDFTV
Paliwo: Benzyna

06 Maj 2014, 22:31

witajcie ,, obecnie posiadam w sprzedaży te cacko i za dobrą cenę ,aktualizacja nie u mnie lecz na stronie producenta przez jeden rok darmowa .czytam te nowiny o tych aktualizacjach ,ciekawostki ??? tylko na stronie producenta ,rejestrujesz swój sprzęt a potem łączysz się przez internet i urządzenie samo loguje się i pobiera aktualizację ,jeśli ktoś jest zainteresowany ,możemy porozmawiać o cenie itd ..dziękuję :piwo:
DARIUSZ
Nowicjusz
 
Posty: 5
Auto: volvo c30
Silnik: 1.6
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Dlaczego stres robi z nas gorszych kierowców?
    Obecna sytuacja jest dla wielu osób źródłem stresu. Wpływa on na naszą zdolność do prowadzenia samochodu. Stres pogarsza naszą koncentrację, a w przypadku osób, które reagują złością na sytuacje ...

30 Lis 2014, 11:26

PANOWIE LAUNCH TO OLBRZYMIA FIRMA CHINSKA TAKZE TEN SPRZET KUPIONY Z CHIN NIE OZNACZA ZE JEST GORSZY, PO PROSTU JEST TO TO SAMO CO KUPICIE U DILERA W EU !!!
grappa01
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: mazda
Silnik: 2.0
Paliwo: Diesel