UWAGA OSZUST GOLENIÓW CAMPER HYMER i MERCEDES W108 OLX

31 Maj 2017, 15:15

Uwaga na oszusta, który 25.05 w różnych portalach z ogłoszeniami wystawił na sprzedaż samochód kempingowy Mercedes Hymer Mobil oraz zabytkowego Mercedesa W108. Ogłoszenia zostały już usunięte. Zdjęcia kampera zostały ukradzione z holenderskiego serwisu ogłoszeniowego. Osoba ta przedstawia się jako Artur Baran. Pod podanym przez niego adresem nie ma nieruchomości o numerze jaki podaje. Osoba ta posługuje się numerem telefonu 721903017 i numerem konta 54147000022163574000000001 Ja niestety dałem się nabrać i wpłaciłem mu zaliczkę. Umówił się ze mną na przekazanie pojazdu, pojechałem przez pół Polski zobaczyć, że nie ma takiego domu na danej ulicy. Kontakt oczywiście się urwał. Jeśli jeszcze ktoś został przez niego oszukany proszę o kontakt e-mail: [email widoczny po zalogowaniu]
Camper
Obserwowany
 
Posty: 1
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Forester SF

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Cadillac Eldorado Convertible
    Eldorado w niczym nie przypomina typowych, sportowych kabrioletów rodem z Europy. Trudno nazwać go smukłym, a na dodatek jest ogromny – w zależności od generacji jego długość przekraczała nawet 5,7 m! Równie ...