Videorejestrator do 500 pln - przód

14 Wrz 2021, 09:18

Witam.
Proszę o doradzenie w kwestii zakupu kamerki przedniej do kwoty 500, 00 pln.
Wiem że jest tego sporo na forum, ale w zasadnie w żadnym wątku nie znalazłem nic dla siebie. Zazwyczaj większość użytkowników potrzebuje przód + tył, stąd nowy wątek :)
Dziękuję za wyrozumiałość i wszelkie sugestie :)
Dodam że moja poprzednia kamerka to było coś od Mio. Nie pamiętam modelu, ale służyła dzielnie przez kilka lat. Ostatnio tylko miała jakieś humory i problemy z zapisywaniem. Raz zapisała, raz nie.
Przy zakupie zależy mi głównie na dobrej jakości nagranego obrazu w dzień jak i w nocy. I chyba nic więcej nie potrzebuję. Z tego co się orientuję, wszystkie kamerki mają osobny przycisk do nagrania trwałego zdarzenia na drodze po jego wciśnięciu a to też chciałem. No to chyba tyle :)
newcastle26
Obserwowany
 
Posty: 1

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Bezpieczne powroty do szkoły i większości przedszkoli
    Początek roku szkolnego i powrót dzieci do szkół to czas nasilenia ruchu na drogach, zwłaszcza ruchu pieszych w okolicach placówek edukacyjnych. Kierowcy powinni być w tym czasie szczególnie wyczuleni ...
    Volkswagen up! - samochód do miasta
    Około 12 proc. rynku należy w tym roku do Volkswagena up!. Od stycznia do kwietnia 2019 zarejestrowano 682 egzemplarze. To najmniejszy samochód osobowy niemieckiego koncernu. Powstaje od 2011 roku w Bratysławie, wraz ...

  •