Videorejestrator do 500 pln - przód

14 Wrz 2021, 09:18

Witam.
Proszę o doradzenie w kwestii zakupu kamerki przedniej do kwoty 500, 00 pln.
Wiem że jest tego sporo na forum, ale w zasadnie w żadnym wątku nie znalazłem nic dla siebie. Zazwyczaj większość użytkowników potrzebuje przód + tył, stąd nowy wątek :)
Dziękuję za wyrozumiałość i wszelkie sugestie :)
Dodam że moja poprzednia kamerka to było coś od Mio. Nie pamiętam modelu, ale służyła dzielnie przez kilka lat. Ostatnio tylko miała jakieś humory i problemy z zapisywaniem. Raz zapisała, raz nie.
Przy zakupie zależy mi głównie na dobrej jakości nagranego obrazu w dzień jak i w nocy. I chyba nic więcej nie potrzebuję. Z tego co się orientuję, wszystkie kamerki mają osobny przycisk do nagrania trwałego zdarzenia na drodze po jego wciśnięciu a to też chciałem. No to chyba tyle :)
newcastle26
Obserwowany
 
Posty: 1

19 Paź 2021, 14:31

Wybór jest spory ale jak już chcemy coś konkretnie dla siebie to okazuje się że ciężko coś nam dopasować :) Ja bym na twoim miejscu zerknął na VIOFO A119-G V3 GPS z matrycą Sony STARVIS IMX335 5MP moim zdaniem bardzo fajna kamerka i zmieścisz się w budżecie.
Rokiko
Stały forumowicz
 
Posty: 4466
Zdjęcia: 12
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Nowy taryfikator mandatów karnych od 1 grudnia 2021 - zmiany
    Jak już zapewne większość kierowców słyszała od grudnia ma zmienić się trochę obecny taryfikator mandatów ma się to przyczynić do surowszego karania kierowców. Jakie zmiany obejmują punkty karne ? Jest ...
    "Kraków Mobilny" - zniżki dla kierowców hybryd w Krakowie
    Przejazd bus pasami, zniesienie opłat za miejsca postojowe, wjazd do wybranych stref ograniczonego ruchu – na te przywileje będą mogli liczyć właściciele aut hybrydowych i elektrycznych w Krakowie. To pierwsze miasto ...

  •