VOLVO C30

07 Sty 2014, 16:48

Witam, może mi ktoś napisać coś na temat Volvo c30 czy ktoś posiada i jest zadowolony? Podoba mi się lecz nie wiele o nim wiem..

Pozdrawiam
kusiu
Nowicjusz
 
Posty: 5
Auto: nie mam

23 Sty 2014, 08:30

Witam, nie mam C30 ale V50, to samochód z tej samej rodziny jak i S40.
Wszystkie maję te same zawieszenie, silniki, wyposażenie, wygląd wnętrza. Samochody te są zrobione na płycie podłogowej P1 i zawieszeniu stosowanym w Fordzie Focusie i Mazdzie (uznawane za najlepsze w klasie), silnik 2.0D jest projektem Forda i PSA, montowany w również w Mondeo, jednak to Volvo najlepiej zaadoptowało ten silnik do swoich samochodów. Nie ma większych problemów z mechaniką, części są ogólnodostępne i można stosować zamienniki, sieć serwisowa ASO i niezależnych serwisów jest dobrze rozwinięta. Koszty serwisowania nie są większe niż w markach niemieckich. Poziom bezpieczeństwa, komfort jazdy stoi na bardzo wysokim poziomie.
Gorąco polecam markę. Większość negatywnych opinii krążących w sieci nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Podaj trochę więcej szczegółów, co Cie interesuje?

Zapraszam na volvoforum.pl tam jest dział do C30, dowiesz się wszystkiego :)
Szukasz nowego Volvo, pomogę w wyborze modelu, konfiguracji, przy negocjacjach z dealerami. Znajdę dobrą ofertę na auto i finansowanie, bez zobowiązań. Auta do zamówienia i od ręki, demo dealera, używane z sieci dealerskiej Volvo.
Zapraszam na priv.
Rom33
Stały forumowicz
 
Posty: 1566
Zdjęcia: 227
Miejscowość: Wisła
Prawo jazdy: 15 07 1997
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Volvo V50
Silnik: 2.0 D 136KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008