Volvo V50 w bogatej wersji

25 Sty 2014, 20:23

Witam.
Zdecydowałem się kupić volvo v50 za jakieś 25-27 tyś.Czy możecie Mi polecić ten samochód????Czy uda mi się kupić niezajeżdżony egzemplarz za tę kwote rocznik 2006-07 w bogatej wersji?????summum lub chociaż momentum??Patrząc na polskich stronach z autkami to nie będzie problemu ale co innego jak wchodzę na mobile.Ceny różnią sie diametralnie a jeszcze koszty sprowadzenia.Dlatego boję się kupować w Polsce bo jest dużo sprowadzonych z Niemiec i za niższą cenę.Jak to możliwe bez wałka jakiegoś(kręcenia licznika itp.).Wpadł Mi w oko np:ten egzemplarz:
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] dosyć bogata wersja i w miarę nie drogi.Oczywiście jak na tak niski przebieg.
Mam jeszcze pytanko:Nie jestem fachowcem w dziedzinie motoryzacji i czy jest może ktoś z okolic Opoczna co by mógł mi doradzić przy tym autku???blacha,mechanika,papiery??????Byłbym wdzięczny.
Z góry dziękuję za jakieś informację.Pozdrawiam
marianooo
Nowicjusz
 
Posty: 8
Prawo jazdy: 0- 4-2007
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: opel astra
Silnik: 2.0dti 101km
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

28 Sty 2014, 11:22

Najlepiej sprawdzić po VINie dzwoniąc do serwisu. Powinni ci w Volvo udzielić informacji o ostatnim serwisie i przebiegu jaki miało auto. Kiedyś tak sprawdzałem dwa samochody i bez problemu uzyskałem taką informację.
V50 dzieli płytę podłogową z Focusem i prowadzi się bardzo fajnie. Co do wyposażenia to warto sprawdzać jak się ogląda auto czy zgadza się z tym co jest napisane w ogłoszeniu. Zazwyczaj oglądając na żywo okazuje się że niektórych opcji nie ma :)
ArteK
Forum Samochodowe
 
Posty: 5289
Zdjęcia: 11483
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 12 12 1996
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Toyota Auris TS Hybrid, Yaris
Silnik: 1.8 Hybrid, 1.3 VVTi
Paliwo: Hybryda
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2016

28 Sty 2014, 17:40

Witam.
Po VIN-ie podadzą?????Gdzieś czytałem że to jest płatne i musi być zgoda właściciela czy coś takiego...A co powiecie o tym egzemplarzu????
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
na mobile znalazłem jeszcze ciekawy ale golas całkowity
[link do mobile.de wygasł]
marianooo
Nowicjusz
 
Posty: 8
Prawo jazdy: 0- 4-2007
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: opel astra
Silnik: 2.0dti 101km
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

02 Lut 2014, 15:53

marianooo napisał(a):Po VIN-ie podadzą?????Gdzieś czytałem że to jest płatne i musi być zgoda właściciela czy coś takiego...

Mi podali bez większego problemu. Przecież to nie są dane chronione ustawą więc zależy od dobrej woli pracownika serwisu. Nie potrzebujesz całej historii tylko ostatni przegląd w serwisie (datę i przebieg) :)
ArteK
Forum Samochodowe
 
Posty: 5289
Zdjęcia: 11483
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 12 12 1996
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Toyota Auris TS Hybrid, Yaris
Silnik: 1.8 Hybrid, 1.3 VVTi
Paliwo: Hybryda
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2016