Volvo s40 I lift

21 Paź 2015, 11:17

będę miał około 11tys na furkę i mam zamiar kupić takie volvo , tylko po lifcie , tylko w benzynie (chyba ze trafi sie gaz) . czytalem ze najlepsze silniki to proste 1.8 . miał ktos doczynienia z tymi autami , moze mi doradzic jaki rocznik najlepszy i czy rzeczywiscie te 1.8 jest w miare bez awaryjne ?
krawaciarz
Początkujący
 
Posty: 51
Auto: opel astra f
Silnik: 1.4
Paliwo: Benzyna
Rok produkcji: 1993

22 Paź 2015, 15:43

Z tego o wiem to najlepsze opinie ma silnik 2.0 140KM i jest produkcji Volvo. Są jeszcze 2.0 136KM ale to była chyba produkcja Renault jak dobrze pamiętam. Co do 1.8 to myślę że trochę jest za słaby do tego autka. Ogólnie samochód ma wygodne przednie fotele i dłuższe podróże nie stanowią problemu. Jak trafisz zadbany egzemplarz bez przeszłości wypadkowej to z nadwoziem nie będzie problemów.
ArteK
Forum Samochodowe
 
Posty: 5289
Zdjęcia: 11483
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 12 12 1996
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Toyota Auris TS Hybrid, Yaris
Silnik: 1.8 Hybrid, 1.3 VVTi
Paliwo: Hybryda
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2016
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Classic Car Festival w Tokio - zabytkowe perły
    Zabytkowe samochody mają swój nieodparty urok, o czym już po raz kolejny mogli się przekonać goście tegorocznego Classic Car Festival zorganizowanego przez Toyota Automobile Museum. W imprezie wzięły udział najpiękniejsze ...
    Hyundai i20 1,0 T-GDi MT o mocy 100 KM
    Hyundai i20 posiada silnik benzynowy generujący równe 100 KM o pojemności jednego litra i tym samym umożliwia on sprint do "setki" w czasie 10,7 sekundy. Napęd przekazywany jest za pomocą manualnej skrzyni biegów ...