Volvo V40

volvo V40

24 Cze 2010, 18:59

Witam..mam problem z odpaleniem mojego volvo v40. Pekrencam kluczyk i cisza nic....wszystkie kontrolki swiecą prawidlowo poza jedna co ciogle miga....jest to znaczek auta przekreslonego krzyrzykiem. W instrukcji (jest ona w jezyku niemeickim) wyczytalam ze oznacza ta kontrolka " warnleuchte wegfahrsperre" wyczytalm ze jest to blokada auta i z przodu po stronie pasazera w glosniku znajduje se taka lampka mala - jakas djoda i ona moze miec z tym zwiazek....nie ma pojecia o co chodzi ...niech mi ktos pomoze
Kot ma volvo v40 z roku 2000?

[ Dodano: Czw Cze 24, 2010 20:43 ]
Juz jestem prawie w 100% pewna ze to mi sie wlancza jakas blokada i auta nie mozna opdalic....dwa razy mi sie udalo ale co ztego jak znwu nie idzie....wkladam kluczyk do stacyjki przekrencam lekko pozniej znowu troche swieco wszystkie kontrolki..gasno powoli i jak mi sie uda odpalic to ta dioda w tym glosniku nie miga a jak jest zablokowane i nawet nie zadrgnie to wdety miga na czerwono i czasem sie zdarzy ze cos zapiszczy i przesatnie po 5 sekundac
mial ktos kiedys taki problem????
prosze o pomoc, niestety nie jestem obecnie w polsce z tym AUTEM i mam pteraz problem :(
Ostatnio edytowany przez 82anja, 25 Cze 2010, 08:02, edytowano w sumie 1 raz
82anja
Nowicjusz

Miejscowość: munchen

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pięć zasad kiedy nie powinniśmy wrzucać na luz? Pięć zasad kiedy nie powinniśmy wrzucać na luz?
    Wokół prawidłowego stosowania sprzęgła narosło kilka mitów, które są popularne wśród wielu kierowców. Podpowiadamy oraz wyjaśniamy, kiedy i w jaki sposób używać pedału sprzęgła. Zwalniając, ...
    Stylowy kabriolet Stylowy kabriolet
    Nazwa kabriolet pochodzi z języka francuskiego i podobnie jak w przypadku coupé, pierwotnie odnosiła się do wozów ciągniętych przez konie. Kabrioletem nazywano jednoosiowy lekki powóz z opuszczanym dachem. ...

•