Volvo XC60 - olej napędowy w oleju silnikowym

Volvo XC60 - olej napędowy w oleju silnikowym

25 Lip 2010, 15:28

Witam,
zauważyłem, że w oleju silnikowym, w moim Volvo XC60, pojawił się olej napędowy. Nie mam pojęcia jak długo trwa taka sytuacja. Jakie mogą być tego skutki? Jestem ciekaw czy kiedykolwiek, ktoś miał podobną historię. Zanim udam się do dealera chce przygotować się by mieć kontrargumenty na to co mi powiedzą.
Tadek2201
Nowicjusz

Miejscowość: łódzkie

Re: Volvo XC60 - olej napędowy w oleju silnikowym

25 Lip 2010, 17:30

Jeśli to autko jest z PDF-em czyli z filtrem cząstek stałych,to po prostu jak najszybciej wymień olej.Objaw taki nie oznacza usterki,zatrzesz silnik :!: Poczytaj o PDF-ach,czego nie lubią.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[D] Croma II 1,9 / Accord VII 2,2 / 6 I 2,0 / Passat B6 2,0 [D] Croma II 1,9 / Accord VII 2,2 / 6 I 2,0 / Passat B6 2,0
    Podstawowe kryteria zestawienia: - kombi segmentu D - silnik diesla o mocy ok. 140KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2005 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Fiat Croma II 1,9 Multijet - 150KM - Honda ...
    Legalizacja butli LPG Legalizacja butli LPG
    Zbiorniki montowane w instalacjach gazowych w Polsce posiadają 10 letnią ważność badania. Po tym okresie należy dokonać legalizacji lub wymiany zbiornika na nowy. Maksymalny okres użytkowania butli to 20 lat, chyba że dokument ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11