Voyager I 95 3.0 Automat Półoś lewa krótka potrzebna

Voyager I 95 3.0 Automat Półoś lewa krótka potrzebna

30 Mar 2013, 13:48

Witam,
Zdiagnozowałem usterkę półosi lewej w moim Pymouth Voyager 3.0 z 1995r. w starej budzie z automatem. Dokładniej zawinił krzyżak ale nie opłaca się wymieniać tylko krzyzaka tylko całą krótką półośkę. Chciałem zapytać czy do mojego samochodu podejdzie półoś z voyagera 2,5TD np? pytam bo jest bardzo mały wybór ośki do mojej wersji silnikowej samochodu. Proszę doradźcie z jakiej wersji będzie pasował zamiennik do mojego samochodu.

Dzięki !
wqaldas
Obserwowany

Auto: Plymouth Voyager
Silnik: 3.0 147KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1995

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[A] C1 I 1,0 / Panda II 1,2 / i10 I 1,1 / Picanto I 1,0 / Splash 1,0 [A] C1 I 1,0 / Panda II 1,2 / i10 I 1,1 / Picanto I 1,0 / Splash 1,0
    Podstawowe kryteria zestawienia: - samochód segmentu A - silnik benzynowy o mocy ok. 60KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2008 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Citroen C1 I 1,0 - 68KM - ...
    Skręcanie w lewo drożej Nas kosztuje od skrętu w prawo! Skręcanie w lewo drożej Nas kosztuje od skrętu w prawo!
    Kierowcy próbują wszystkich sposobów, aby oszczędzić na paliwie. Okazuje się, że stanie na lewym pasie w oczekiwaniu na skręt w lewo z wrzuconym jałowym biegiem jest nie tylko marnowaniem czasu, ale i pieniędzy. Unikając ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Toyota Auris - wnętrze
      Kandydatki na MISS, 46
      Wiktor Pawluk - Opel Astra Coupe
      Ford Fiesta RS, Filip Nivette