Vw bora 1.9 tdi - komputer pokładowy

Vw bora 1.9 tdi - komputer pokładowy

11 Sie 2018, 02:18

Witam :)
Chciałabym uzyskać pomoc co do komputera pokładowego. Mianowicie chodzi mi o to, że ten guzik po lewej stronie zmienia godzinę wtedy kiedy kluczyk nie jest przekręcony. Natomiast jeśli przekręcę kluczyk nie mogę zmienić z opcji "przejechanych kilometrów" na "spalanie". Bardzo proszę o szybką odpowiedź, zależy mi na tym. Z góry dziękuję :D
mania91
Obserwowany

• Re: Vw bora 1.9 tdi - komputer pokładowy

11 Sie 2018, 16:44

mania91 napisał(a):nie mogę zmienić z opcji "przejechanych kilometrów" na "spalanie"
    a może poprostu nie masz takiej opcji???
    Porady blacharsko-lakiernicze
    Kao
    Stały forumowicz
    Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
    Przebieg/rok: 40tys. km
    Auto: Alfa Romeo GTV Jaguar X-type
    Silnik: 2.0 V6 TURBO, 2.0 D
    Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowe oznaczenia paliw - trzy grupy kółko, kwadrat, romb Nowe oznaczenia paliw - trzy grupy kółko, kwadrat, romb
    W całej UE na dystrybutorach oraz w nowych pojazdach pojawią się symbole, które mają pomóc kierowcom uniknąć pomyłek podczas tankowania. W zależności od rodzaju paliwa będą to trzy główne grupy: benzyna ...
    Najbardziej komfortowe fotele w historii Lexusa Najbardziej komfortowe fotele w historii Lexusa
    Wyobraź sobie, że wstając z fotela samochodu po długiej podróży czujesz się bardziej fizycznie i psychicznie zrelaksowany, niż na początku jazdy. Taki właśnie cel przyświecał projektantom nowego Lexusa LS. Czerpiąc ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Koncepcyjny Opel Flextreme GT/E
      IMG 0803
      kamera cofania radio gps
      Rower przypominający motocykl