Vw bora 2005-przednie zawieszenie

vw bora 2005-przednie zawieszenie

28 Gru 2009, 11:03

Witam wszystkich!czy moglby kto mi pomoc mam problem z vw bora przednie zawieszenie :cry: przy jezdzie do przodu slysze tak jakby lozysko z prawej strony ale gdy skrece kola w lewa strone ten dzwiek sie nasila natomiast przy skrecie w prawa strone dzwiek przestaje byc slyszalny.bardzo bede wdzieczny za podpowiedz w tym temacie.pozdrawiam wszystkich :smile:
sebastian580
Nowicjusz

Miejscowość: wielka brytania
  • Re: Vw bora 2005-przednie zawieszenie

28 Gru 2009, 12:10

Może być wina przegubu.
    PhantomASA1
    Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)

Re: Vw bora 2005-przednie zawieszenie

28 Gru 2009, 15:22

no ja bym stawiał na łożysko padnięte, jest tam łożysko dwurzędowe i jedna strona padła w tym łożysku i takie objawy wymień i po sprawie.
    rafi195
    Aktywny
    Awatar użytkownika

Miejscowość: małopolska
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Silnik 2.5 TFSI - International Engine of the Year 2013 Silnik 2.5 TFSI - International Engine of the Year 2013
    2,5-litrowy silnik TFSI otrzymał międzynarodowe wyróżnienie dla najlepszego silnika roku 2013 "International Engine of the Year", w kategorii jednostek od 2 do 2,5 l. Tak zadecydowało jury złożone z 87 dziennikarzy ...
    Lexus LC luksusowe coupe otrzymało pakiet tuningowy TOM’S Racing Lexus LC luksusowe coupe otrzymało pakiet tuningowy TOM’S Racing
    Japońska firma tuningowa TOM’S Racing opracowała zestaw akcesoriów do tuningu luksusowego coupé Lexus LC. Jak można zauważyć na zdjęciach opublikowanych na oficjalnym profilu firmy, dodatki aerodynamiczne ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Wizjonerski Golf GTI - Design Vision GTI
      BMW E30, lotnisko, drift, 6
      Jak podłączamy kable rozruchowe
      Nissan 350Z Police