Vw bora 2005-przednie zawieszenie

vw bora 2005-przednie zawieszenie

28 Gru 2009, 11:03

Witam wszystkich!czy moglby kto mi pomoc mam problem z vw bora przednie zawieszenie :cry: przy jezdzie do przodu slysze tak jakby lozysko z prawej strony ale gdy skrece kola w lewa strone ten dzwiek sie nasila natomiast przy skrecie w prawa strone dzwiek przestaje byc slyszalny.bardzo bede wdzieczny za podpowiedz w tym temacie.pozdrawiam wszystkich :smile:
sebastian580
Nowicjusz

Miejscowość: wielka brytania
  • Re: Vw bora 2005-przednie zawieszenie

28 Gru 2009, 12:10

Może być wina przegubu.
    PhantomASA1
    Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)

Re: Vw bora 2005-przednie zawieszenie

28 Gru 2009, 15:22

no ja bym stawiał na łożysko padnięte, jest tam łożysko dwurzędowe i jedna strona padła w tym łożysku i takie objawy wymień i po sprawie.
    rafi195
    Aktywny
    Awatar użytkownika

Miejscowość: małopolska
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Światowa premiera Golfa TDI BlueMotion Światowa premiera Golfa TDI BlueMotion
    Debiutujący w Genewie seryjny nowy Golf TDI BlueMotion to jeden z najoszczędniejszych obecnie samochodów. Golf ten napędzany jest nowym silnikiem TDI (wysokoprężny z turbodoładowaniem i bezpośrednim wtryskiem) o mocy ...
    Limuzyna Audi A8 L extended Limuzyna Audi A8 L extended
    Życzenie klienta jest priorytetem dla czterech pierścieni, nawet wtedy gdy wymagania wydają się niezwykłe. Przykładem takiego podejścia jest przygotowanie specjalnej wersji Audi A8. Na zamówienie jednego z europejskich ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Autosacrum 2009
      GTP Light
      MINI Clubman Bond Street, tył