VW passat b5 1,9TDI 90km - Zawór n75 od 110km

VW passat b5 1,9TDI 90km - Zawór n75 od 110km

21 Cze 2012, 09:19

Witam

Mam passata 90km 97r sedan.

Byłem ostatnio u mechanika, który zajmuje się typowo chiptuningiem, i ogolnie sprawami cisnienia w aucie. Byłem u niego w sprawie braku mocy, gdy passacik osiąga prędkość ok 110km/h. Kazał mi podnieść maskę i od razu co zauważył, że jest nie taki zawór N75 jak potrzeba. Podobno jest od 110 (większy pierburg) a nie ten mały. I mówi, że to cała przyczyna tego. Jak sądzicie, czy taki zaworek ma jakieś większe znaczenie?
jarekciszewski
Początkujący

Miejscowość: Polanica Zdrój

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Gelber Engel - nagroda dla Audi A3 za doskonałą jakość Gelber Engel - nagroda dla Audi A3 za doskonałą jakość
    Niemiecki automobilklub ADAC, spośród 52 samochodów, wybrał Audi A3 zwycięzcą kategorii "jakość" tegorocznej edycji nagrody "Gelber Engel". Wyniki konkursu opierają się na sporządzanej przez ADAC statystyce ...
    Emocjonujący DRIFTING na dachu Galerii Warmińskiej w Olsztynie Emocjonujący DRIFTING na dachu Galerii Warmińskiej w Olsztynie
    Kilkaset koni mechanicznych i kierowca, który potrafi połączyć precyzję z odwagą po to, by celowo wprowadzić samochód w kontrolowany poślizg przy jak największej prędkości. Drifting to ekscytująca technika jazdy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11
      Subaru Impreza STI