Warsztat w Szczecinie???

Warsztat w Szczecinie???

07 Paź 2007, 10:23

Witam wszystkich uczestnikow tego Forum, ja jestem tu "nowy", ale podobaja mi sie wasze porady, wiec mysle ze i na moj problem znajde kilka odpowiedzi.
Szukam dobrego warsztatu do Seata (ibiza 2002)na terenie szczecina. na Golisza nie jest ciekawy(ostroznie piszac :lol: ), w Goleniowie to samo. Mysle ze nie musi to byc ASO seat, probowalismy tez w Skoda ASO, to powiedzieli ze nie maja czesci da seata i nie robia :cry: .
Obecnie mamy (moj tesciu) problem z przednim zawieszeniem, na Golisza wykasowali go 1000 pln i dalej stuka, pomijajac ze zalozyli nie orginalne czesci, a policzyli jak za orginal :twisted: . :twisted:
Sam jestem od 15 lat mechanikem w Hamburgu m VW i wiem co tam stuka i puka, ale oni w seat uwazali i uwazaja ze to calkiem cos innego, a ja to na wlasne oczy widzialem, co jest rozwalone, tylko ze bez czesci i na parkingu u tescia nic nie moglem zrobic. Wiec dalem mu nr czesci i kazalem w seat zamowic i zlecic montaz, ale nic z tego, oni sa "najwieksi specjalisci".

Pozdrawiam i czekam na pomoc

master-power
master-power
Nowicjusz

Miejscowość: szczecin,hamburg

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dlaczego kierowcy ignorują znaki drogowe? Dlaczego kierowcy ignorują znaki drogowe?
    Według informacji płynących z Komendy Głównej Policji najczęściej wystawiane mandaty dotyczą przekraczania dozwolonej prędkości oraz za wykroczenie względem pieszych. Najnowsze badania pokazały, że prowadzący pojazdy ...
    Nowy Lexus CT pojawi się do końca 2017 roku Nowy Lexus CT pojawi się do końca 2017 roku
    Według tajwańskiego portalu U-Car, nowa generacja luksusowego, kompaktowego hatchbacka Lexus CT ma się pojawić jeszcze w tym roku i będzie oparta na tej samej platformie, co najnowszy model Toyoty Prius. Atmosfera medialna ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Park Maszyn i scena
      Zmagania Nissana z błotem, Dla Sergiusza
      Renault Megane III
      Autosacrum 2008