Wideorejestrator jaki wybrać?

Wideorejestrator jaki wybrać?

25 Maj 2017, 15:23

Witajcie! Mam taką sprawę, potrzebuję kupić wideorejestrator i nie bardzo wiem jaki najlepiej wybrać :) Może mi coś doradzicie ? Jakie Wy macie i jak się sprawdzają? Mam sprawdzony sklep i od nich będę zamawiał ale tu jest spory wybór http://okazje.forumsamochodowe.pl/kateg ... amochodowe i nie wiem który najlepszy? Co radzicie? Pozdrawiam!
kuto21
Nowicjusz

Auto: Skoda fabia

Re: wideorejestrator jaki wybrać ?

27 Maj 2017, 22:28

A ile chcesz wydać?
Merk
Nowicjusz

Auto: Audi

Re: Wideorejestrator jaki wybrać?

29 Maj 2017, 16:16

Merk napisał(a):A ile chcesz wydać?
Bez tych informacji nie będziemy w stanie ci pomóc.

Najpopularniejsze modele możesz sobie zobaczyć tu http://okazje.forumsamochodowe.pl/kateg ... ejsze.html możesz też zaznaczyć granice cenowe i jak coś wybierzesz to wrzuć link lub podaj model, a My wtedy ci powiemy cy to jest dobry wybór :)
Kacper
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 3348
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Re: Wideorejestrator jaki wybrać?

16 Lis 2019, 05:16

Welcome! I have such a case, I need to buy a video recorder and I'm not sure which one is best to choose. Maybe you can advise me? . What do you have and how do they work? . I have a proven store and I will order from them but here is a nice selection I do not know which is the best? What do you advise Best regards!

Thanks for the same question, Hope i will get the best answer.
iosman000
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zgubiona faktura zakupu samochodu, firma już nie istnieje? Zgubiona faktura zakupu samochodu, firma już nie istnieje?
    Czasem zdarzają się przypadki że zgubiliśmy oryginał faktury zakupu samochodu i w wydziale komunikacji okazuje się że nie możemy bez takiego dokumentu zarejestrować samochodu. Co gorsza firma od której kupiliśmy auto ...
    Pirelli powraca do produkcji opon krzyżowych (diagonalnych) Pirelli powraca do produkcji opon krzyżowych (diagonalnych)
    Po przeszło 50 latach ciągłej produkcji opon radialnych, Pirelli powraca do produkcji tradycyjnych opon krzyżowych (diagonalnych). Nowa odsłona kultowych opon skierowana jest do miłośników klasycznych samochodów, ...

•