Własna rejestracja | pare pytań

Własna rejestracja | pare pytań

05 Wrz 2018, 13:49

Witam mam pytanie odnośnie własnej rejestracji chodzi o to widziałem na allegro możliwość kupna tablicy z wytłoczeniem własnego napisu lub ogólnie własnej kombinacji i moje pytanie czy jeżeli bym sobie taką zamówił i jeździł to czy w razie kontroli policji można dostać mandat za jeżdżenie z taką jeżeli nie jest ona zarejestrowana i wpisana w dowód ?
Marrek26
Obserwowany

Re: Własna rejestracja | pare pytań

05 Wrz 2018, 16:26

Taką tablicę możesz sobie założyć na zlocie, do zdjęć samochodu itp. ale nie możesz z nią jeździć bo nie ma homologacji i można za to dostać mandat.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 8
Auto: Nie mam

Re: Własna rejestracja | pare pytań

05 Wrz 2018, 19:08

No oczywiście że nie można dodatkowo możesz mieć przez to duże problemy bo w zależności od interpretacji stróży prawa kierowca może w konsekwencji zostać ukarany nawet karą grzywny w wysokości do 5 tys. zł.
Porady blacharsko-lakiernicze
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type, Audi A8, A6 c4
Silnik: 2.0 D, 4.2 V8,2.6 V6
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jesienne deszcze - jazda po mokrej nawierzchni Jesienne deszcze - jazda po mokrej nawierzchni
    Kalendarzowa jesień jest już z Nami od jakiegoś czasu. Ta pora roku charakteryzuje się największą liczbą dni deszczowych ze wszystkich okresów w roku. Kierowcy w tym czasie powinni zwracać szczególną uwagę na ...
    Miejsce, w którym powstają legendy - Toyota Motorsport GmbH Miejsce, w którym powstają legendy - Toyota Motorsport GmbH
    Siedziba Toyota Motorsport GmbH – należącej do koncernu Toyoty firmy inżynieryjnej, zajmującej się od 1979 roku sportami motorowymi – mieści się w Kolonii. Stalowy, dwupiętrowy budynek o powierzchni 30 tys. m² ...

•