Własna rejestracja | pare pytań

Własna rejestracja | pare pytań

05 Wrz 2018, 14:49

Witam mam pytanie odnośnie własnej rejestracji chodzi o to widziałem na allegro możliwość kupna tablicy z wytłoczeniem własnego napisu lub ogólnie własnej kombinacji i moje pytanie czy jeżeli bym sobie taką zamówił i jeździł to czy w razie kontroli policji można dostać mandat za jeżdżenie z taką jeżeli nie jest ona zarejestrowana i wpisana w dowód ?
Marrek26
Obserwowany

Re: Własna rejestracja | pare pytań

05 Wrz 2018, 17:26

Taką tablicę możesz sobie założyć na zlocie, do zdjęć samochodu itp. ale nie możesz z nią jeździć bo nie ma homologacji i można za to dostać mandat.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 10
Auto: Nie mam

Re: Własna rejestracja | pare pytań

05 Wrz 2018, 20:08

No oczywiście że nie można dodatkowo możesz mieć przez to duże problemy bo w zależności od interpretacji stróży prawa kierowca może w konsekwencji zostać ukarany nawet karą grzywny w wysokości do 5 tys. zł.
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type, A8, ML
Silnik: 2.0 D, 4.2 V8, 2.7
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyścigowe Lexusy - pewnie o nich nie słyszałeś Wyścigowe Lexusy - pewnie o nich nie słyszałeś
    Torowa wersja modelu LFA, RC F GT3 i LC GT500 - sportowe Lexusy dobrze wpisały się wyścigowy krajobraz na całym świecie. Ale Lexus ścigał się również luksusową limuzyną GS, hatchbackiem CT 200h, a nawet hybrydowym ...
    BMW Concept Coupé Mille Miglia 2006 BMW Concept Coupé Mille Miglia 2006
    Design modelu BMW Concept Coupé Mille Miglia z 2006 roku to współczesna interpretacja stylu prezentowanego przez legendarne BMW 328 Mille Miglia Touring Coupé z 1940 roku, łącząca tradycję z nowoczesnością. ...

•