Własna tablica a zakres

Własna tablica a zakres

14 Maj 2014, 11:18

Witam, przymierzam się do zmiany samochodu. Chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwy następujący myk.

Chciałbym mieć tablicę rejestracyjną, która po kodzie miasta będzie miała następujące znaki: 197CR. Moje miasto aktualnie wykorzystuje zakres, który ma 5 cyfr, a do tego zakresu, z którego chciałbym mieć tablicę, jeszcze bardzo daleka droga. Czy jest możliwość otrzymania takiej tablicy na życzenie? To nie ma być tablica indywidualna. Proszę o odpowiedź.
Puhh11
Obserwowany

Auto: Polonez Caro Plus
Silnik: 1.6 GLI 76 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997

Re: Własna tablica a zakres

15 Maj 2014, 22:33

Myślę że nie ma szans bo dostajesz to co aktualnie jest na stanie w wydziale komunikacji podczas rejestracji auta.
ArteK
Forum Samochodowe

Zdjęcia: 10603
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy od: 12 12 1996
Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: Toyota Yaris, Grand Voyager
Silnik: 1.3 VVTi, 3.3 V6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Rok produkcji: 2008

Re: Własna tablica a zakres

17 Maj 2014, 10:11

ArteK napisał(a):dostajesz to co aktualnie jest na stanie

To może być z tego pakietu - załatwiałem tak .. zostawiła mi pani tablice..
Ale tak długo czekać - kary w zasadzie nie ma, twoja wola - nie wiadomo kiedy taki pakiet (CCCLL)będzie u was..
silvo44
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Olkusz
Prawo jazdy od: 01 09 1983
Auto: OPEL VECTRA C
Silnik: Z18XER
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Rok produkcji: 2007
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Opony samochodowe, co warto o nich wiedzieć? Opony samochodowe, co warto o nich wiedzieć?
    Produkcja opon to oddzielna gałąź przemysłu samochodowego, przeżywająca dynamiczny rozwój, spowodowany zwiększeniem się wymagań wobec ogumienia. Trafiające do produkcji samochody oferują coraz to lepsze osiągi i posiadają ...
    MITSUBISHI Concept GR-HEV pickup z napędem hybrydowym MITSUBISHI Concept GR-HEV pickup z napędem hybrydowym
    Od początku prac badawczo-rozwojowych nad elektrycznymi rozwiązaniami transportowymi w 1966 roku działania firmy Mitsubishi Motors Corporation wynikały z przekonania, że pojazdy z napędem elektrycznym powinny z czasem stanowić ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009