Wybór auta RS4, M3 sedan. C63

28 Gru 2008, 22:16

Baqś napisał(a):
dareg napisał(a):oj żal mi was zazdrość was zżera ;]

Mam swoje marzenia i uwierz mi, że te twoje są bardzo skromne przy moich, więc raczej Ci nie zazdroszcze tych marzen, które wypisałes w pierwszym poscie.

Poziom intelektualny twoich wypowiedzi jest równy poziomowi dziciaka z podstawówki.

Pozdrawiam kolege z kompleksami.


hmm posiadam gotówkę na zakup auta to to jest marzenie ?
dareg
Początkujący
 
Posty: 110

28 Gru 2008, 23:26

J tutaj ciężka sprawa... Czy wieżyc tobie??? Fakt te kilka samochodów przed tem to troche podejrzane... Ale możesz nam jakoś to udowodnić???
piotreq
piotreq
Zaawansowany
 
Posty: 519
Miejscowość: Bydgoszcz

28 Gru 2008, 23:28

Dlaczego zakładasz tyle tematów że kupujesz takie i takie samochody, Masz jakiś komis, czy kupujesz samochody dla zabawy, albo na prezent urodzinowy?
motorro
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 651
Miejscowość: Ziemia Lubuska/Dolny Śląsk

28 Gru 2008, 23:36

nie zamierzam wam niczego udowadniać ani się z wami kłócić a subaru imprezę teraz mam i chce wymienić na coś lepszego dlatego ten temat założyłem
dareg
Początkujący
 
Posty: 110

28 Gru 2008, 23:45

Chcesz zmienić samochód kupiony 5 miesięcy temu???
piotreq
piotreq
Zaawansowany
 
Posty: 519
Miejscowość: Bydgoszcz

29 Gru 2008, 12:24

piotreq napisał(a):Chcesz zmienić samochód kupiony 5 miesięcy temu???


Tak chcę go zmienić bo ostatnio mam z nim problemy
dareg
Początkujący
 
Posty: 110
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Ekologiczne taksówki elektryczne Nissan LEAF w Zurychu
    Po Amsterdamie, Nowym Jorku, Tokio, Meksyku i Sao Paulo także Zurych będzie dysponował flotą stuprocentowo elektrycznych taksówek Nissan LEAF oferujących przewozy w największym mieście Szwajcarii. Elektryczne taksówki ...

29 Gru 2008, 17:16

Gosciu wypisuje takie rzeczy ba forum, bo mysli ze ktos mu będzie zazdroscił. Wszystko by było na miejscu, gdyby się nie wtopił z pisownią na poziomie 15 latka, no i ten bulwersik o czyms swiadczy, nie wspominając o gadce " ja wam nie musze niczego udowadniac, ja wiem jak jest". Leszczu.
Baqś
 

29 Gru 2008, 21:07

Zgadza się! Ludzi którzy kupuja auta za 300 tys. zł nie wyrażają się jak chłopcy z pod bloku.
mistrz27
Początkujący
 
Posty: 146

29 Gru 2008, 21:18

Ludzie ktorych stac na taki samochod... stac ich na to zeby sprzedawac po 5 miesiacach samochod... nie przesiaduja na forum tyle czasu co ten chlopak
Bez Gwiazdy Nie Ma Jazdy...
MG
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 52
Miejscowość: Warszawa

29 Gru 2008, 22:15

Ja propomuję aby ktoś napisał do jakiegoś administratora żeby zamknął ten temat.
motorro
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 651
Miejscowość: Ziemia Lubuska/Dolny Śląsk

29 Gru 2008, 22:16

Ja proponuję o rozważenie całej postawy usera dareg
<b>don't stop tryin'
one day you
you will flyin'
qki007
Stały forumowicz
 
Posty: 1054
Zdjęcia: 9
Miejscowość: Zamość