Wygodne auto do długich tras (10-12k)

20 Cze 2018, 22:09

andrewb25 napisał(a):Ja doskonale wiem co inni przywożą, ja natomiast kupuję przede wszystkim auta w całości jako bezwypadkowe. Auto można sprawdzać jak kto chce, możliwe są także zdjęcia z dnia zakupu.

My też wiemy, dlatego rozumiem tę chęć odcięcia się od innych handlarzy, ale może lepiej pisać o sobie jako o najuczciwszym :mrgreen: handlarzu w Polsce, a nie próbować zatajać ten fakt.
Oprócz aut w stopce, wiem co nieco jeszcze na temat Pandy III, Lancera IX, Vitary 1,6 i Outlandera 2.0
yeti65
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3680
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Dobre Miasto
Prawo jazdy: 29 11 1984
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Duster , Tucson 2.0D 4x4
Silnik: 1.0 100KM 2.0D 112KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Manualna

20 Cze 2018, 22:17

andrewb25 nie potrzebnie się denerwujesz...powiedz że sprowadzasz auta i tyle...bo zadyma powstaje gdy oznajmiasz że jesteś właścicielem czyli w powszechnym odbiorze użytkownikem a nim nie jesteś :ok:
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10435
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

20 Cze 2018, 22:43

Widzę, że dyskusja troszkę odbiegła od sedna tematu. A czy jest ktoś z okolic, by podjechać i obejrzeć auto? Przyznam, że podróż prawie 300Km w jedną stronę nie będąc świadomym faktycznego stanu, a nie ukrywam że nie znam się na autach (stąd post w pomocy właśnie oddzielenia ziarna od plew).
DigiBeb
Nowicjusz
 
Posty: 5
Prawo jazdy: 06 04 2010
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Seata Arosa FL
Silnik: 1.4 TDI (ok. 110KM)
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

21 Cze 2018, 15:53

Widzę, że dyskusja troszkę odbiegła od sedna tematu

Nic nowego ,nikt nie pyta o stan samochodu a boli innych forma sprzedaży, gdzie nie jest to żadna tajemnica bo wszystko jest w ogłoszeniu.
Jakby coś to oczywiście zapraszam, można też samochód sprawdzić na stacji kontroli pojazdów,
Dodam tylko że egzemplarz regularnie serwisowany do końca tylko w ASO KIA, książka serwisowa prowadzona do końca. Są też faktury w przeliczeniu na kilka tys zł.
Następny przegląd przy 245 000km. :ok:
andrewb25
Stały forumowicz
 
Posty: 2145
Miejscowość: małopolskie

22 Cze 2018, 00:45

Magnetis super fura na trasy ideał :) bardzo wygodne autko. :happy: Polecam to auto zdecydowanie. Kia to nawet bardzo dobra marka.
Nowe Fotki Mojego Auta są w tym temacie
fiat-seicento-900-krzycha-vt94145.htm
Krzychu
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 4854
Auto: VW POLO 6R
Silnik: 1.2 TDI CR 75 KM
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Bugatti Chiron
    Ponad 350 km/h w samochodzie ze zdjętym dachem? To brzmi jak koszmar laryngologów. Ale Bugatti Veyron z dachem targa pozwalało na osiągnie takich prędkości. Jednak w przypadku jego następcy nie ma co mówić o ...