Wymiana pompy wtryskowej mercedes w210

27 Gru 2016, 10:03

Posiadam mercedesa W210 2.2 diesel z pompą lucasa, chciałbym wymienic pompę wtryskową na bosha. Jestem z lublina poszukuje mechaników z całej polski którzy mogliby dojechac na miejsce.
sebaastiann
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 04 03 2007
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Mercedes W210
Silnik: 2.2d
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1996

27 Gru 2016, 13:39

Mogę dać radę tylko taką, musisz uzyskać zapewnienie, że auto po wymianie pompy nie będzie zablokowane, bo jeśli będzie to będziesz żałował przeróbki. Mam pompę Lucasa do twojego auta w idealnym stanie, dam gwarancje na nią, może być nawet kilka miesięcy, sprzedam w cenie używki zwykłej pompy do Vito. Jeśli jednak jesteś zdecydowany na rzędowego Boscha to chce cie uświadomić ze, siłownik musisz mieć w idealnym stanie, jeśli po przeróbce auto będzie się blokować, to będziesz musiał włożyć mnóstwo kasy by to zlikwidować, koszt takiej przeróbki ok.2000 zł z pompa wtryskowa. Jeśli będzie zablokowana to przestaniesz lubić swojego Mercedesa.
PhantomASA1
Forumowicz VIP
 
Posty: 8477
Zdjęcia: 3
Miejscowość: Z prawdy :)

27 Gru 2016, 13:42

Ach,poza tym co sie dzieje z twoja pompa?Jakie sa objawy,cieknie?Te pompy z dlugim kablem wytrzymuja ok.700 tys km,problematyczne byly te z krotkim kablem w mlodszych rocznikach.
PhantomASA1
Forumowicz VIP
 
Posty: 8477
Zdjęcia: 3
Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne