Wymiana skumlatora skoda fabia

30 Mar 2024, 11:17

witam serdecznie wymienilem akumlator w skoda fabia 1.4 z 2001 roku.akumlator naladowany silnik kreci ale nie odpala.mrugaja tylko kierunkowskazy.mam jakis pilot ktory podobno slozy do uruchemienia akumlatora po rozladowaniu a jak to zrobic prosze o pomoc.
banan263
Nowicjusz
 
Posty: 7
  • 30 Mar 2024, 20:00

    Jeszcze raz...jaki pilot do uruchomienia akumulatora??
    Wkładasz klucz przekręcasz, czekasz aż zgasną kontroli i próbujesz odpalić i co się dzieje?
    Chyba że masz jakieś odcięcie zapłonu? blokadę?
    Trevor
    Zaawansowany
     
    Posty: 680
    Prawo jazdy: 09 10 2010
    Przebieg/rok: 14tys. km
    Auto: Opel
    Paliwo: Benzyna

    31 Mar 2024, 05:59

    witam po podlaczeniu akumlatora mrugaja kierunkowskazy wkladam kluczyk do stycyjki wszystkie konntrolki dzialaja chce zapalic rozrusznik kreci kierunki dalej migaja a silnik nie odpala.krece i krece i nic.
    banan263
    Nowicjusz
     
    Posty: 7

    31 Mar 2024, 06:04

    a mam jeszcze dwa piloty ktore prawdopodobnie sloza do uruchomienia auta po wymianie akumlatora sprzedajacy mowil ze te piloty sa do tego ze jak sie rozladuje akum.to bez ich uzycia nie odpalisz auta.niestety nie mam tel.do tego goscia i nie wiem o co to z tym chodzilo pilot z antenka dwa goziki i tyle.napewno nie sa to piloty do centralnego bo zamykany jest kluczykiem .
    banan263
    Nowicjusz
     
    Posty: 7

    31 Mar 2024, 06:26

    piloty ktore mam znalazlem na stronie wpisz pilot cheetah 2p tak on wyglada a do czego slozy i jak wkleil bym zdjecie ale nie umiem.
    banan263
    Nowicjusz
     
    Posty: 7

    31 Mar 2024, 06:31

    [Aby pobrać załącznik musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]


    http://www.darkoserwis.istore.pl/pl/p/P ... a/23083679
    banan263
    Nowicjusz
     
    Posty: 7

    31 Mar 2024, 06:32

    to wlasnie taki pilot.
    banan263
    Nowicjusz
     
    Posty: 7

    31 Mar 2024, 10:18

    Masz alarm . Po podłączeniu akumulatora jest aktywny więc trzeba go wyłączyć . Jeśli bateria w pilocie jest sprawna to naciśnij przycisk wyłączenia. Jeśli wszystko ok to kierunki przestaną błyskać , będzie można uruchomić silnik.
    Nie odpowiadam na problemy na PW
    bonifacy
    Stały forumowicz
     
    Posty: 4725
    Zdjęcia: 0
    Prawo jazdy: 01 01 1981
    Auto: Fabia II , Fabia II
    Silnik: 1,4 CGGB , 1,4 BXW
    Paliwo: Benzyna + LPG
    Typ: Kombi
    Skrzynia biegów: Manualna

    31 Mar 2024, 12:44

    dzieki bardzo malem problem z tym pilotem raz wylaczal kierunki przy probie zapalania znowu sie zalaczaly ale wkoncu zalapalo kierunki zgasly silnik odpalil bardzo mocno dziekuje i zdrowych wesolych swiat.
    banan263
    Nowicjusz
     
    Posty: 7