CLA 45 AMG 2015 Drgania karoserii przy 160km/h

30 Sty 2024, 19:42

Witam wszystkich. Otóż mój problem z tym autkiem wygląda następująco. Przy dojeżdżaniu do świateł słyszę z tyłu stuki jak by się butelka turlała po bagażniku. Przy nagłym przyspieszeniu też słyszę z tyłu stuk i na pewno te stuki dochodzą z dyferencjału, pytanie czy to tak ma być czy mechanizm do wymiany? Mało tego z tym jeszcze bym przeżył tylko najgorsze jest huczenie przy prędkości 140km/h a przy 160km/h drgania całego samochodu które czuję pod dupą. Jest to bardzo irytujące gdy chce się jechać ze stałą prędkością. Już wyeliminowałem wszystko z zawieszenia. Nowe amortyzatory włożyłem, komplet tarcze z klockami, felgi wyprostowane, nowe opony i geometria robiona 3 krotnie bo myślałem że może Ci wcześniej zrobili coś nie tak. Wszystko prześwietlone i dalej ma drgania. Czy te drgania mogą być od Dyferencjału? Proszę pomóżcie już drugi rok z tym walczę i nikt nic nie widzi bo mówią że 80tyś km to za mały przebieg.
timex7
Nowicjusz
 
Posty: 4
  • 30 Sty 2024, 22:09

    był kiedyś taki film na yt z wibracjami w mercu wartym jakieś grube miliony , chyba to w sądzie się skończyło, usterki chyba nikt nie usunął, wadliwy egzemplarz się komuś trafił, tu może być podobnie. nikt ci jednoznacznie nie odpowie co to jest, bo nawet dobre serwisy mają z tym problem odpowiednio zdiagnozować.
    toyman40
    Stały forumowicz
     
    Posty: 1286

    31 Sty 2024, 08:00

    To mnie pocieszyłeś. A ten dyferencjał to tak ma się tłuc?
    timex7
    Nowicjusz
     
    Posty: 4

    31 Sty 2024, 18:06

    o tutaj film masz

    [Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

    toyman40
    Stały forumowicz
     
    Posty: 1286

    31 Sty 2024, 19:38

    To widziałem. Aż tak to on nie ma
    timex7
    Nowicjusz
     
    Posty: 4

    31 Mar 2024, 15:21

    Witam Panowie, trochę to trwało ale przyczyna drgań rozwiązana. Tylny prawy przegub był uszkodzony.
    timex7
    Nowicjusz
     
    Posty: 4