Wymiana Walut

Wymiana Walut

29 Maj 2018, 14:35

Gdzie najczęściej wykonujecie wymianę walut przez internet? Który interneetowy kantor cieszy się waszym , największym zaufaniem , a który należy omijać z daleka? jaką mamy pewność że wszystko zostanie załatwione w 100 % z naszymi oczekiwaniami? Korzystaliście z takiego "ekantor" wiele osób ten właśnie poleca.
kuto21
Nowicjusz

Auto: Skoda fabia

Re: Wymiana Walut

04 Cze 2018, 13:46

Ja dokonuje wymiany na Cinkciarzu. Głównie raz w miesiącu robię rozeznanie i zarówno tu jak i innych stronach kantoru szukam najlepszego kursu dla franka by zapłacić ratę. Ale pewnie nie ja jedna tak robię bo nie ja jedna mam hipotekę w walucie.
myszka2508
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 04 05 1987
Przebieg/rok: 8tys. km
Auto: BMW
Silnik: 2,0
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Liftback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2015
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota FJ Cruiser w stylu retro Toyota FJ Cruiser w stylu retro
    Wśród fanów aut terenowych jest grupa, która jednocześnie darzy sentymentem klasyki gatunku i ceni komfort nowoczesnej motoryzacji. Do tych kierowców adresowane są modele w stylu retro, takie jak ...
    Koncepcyjne crossovery Toyoty od R-SC do C-HR Koncepcyjne crossovery Toyoty od R-SC do C-HR
    Crossover Toyoty oparty na C-HR Concept to najnowszy produkt japońskiego koncernu. Auto trafi na rynek w połowie tego roku, jednak jego historia sięga 15 lat wstecz, kiedy zadebiutował koncept R-SC. Wciąż nie wiemy, jak będzie ...

•