Wymiana zegarów - Toyota Yaris Hybrid 2017

22 Sty 2023, 05:52

Samochód:: Yaris Hybrid
Witam serdecznie, mam pytanko
Posiadam Yaris hybrid z marca 2017 i chcialbym wymieniac zegary na poliftowe po czerwcu 2017 czy jest to wogule mozliwe? a jesli tak jak to zrobic lub gdzie moge to zrobic i za ile chcialbym tez zeby w nowych zegarach byl ten sam przebieg jaki mam teraz
Dzieki za pomoc i info
Popiel
Nowicjusz
 
Posty: 5
Zdjęcia: 1
  • 22 Sty 2023, 09:58

    Możesz wrzucisz zdjęcie jaki masz obecnie licznik? W Yarisce w wersji III były dwa liftingi i z tego co widzę w wersji po pierwszym lifcie i tej po drugim liczniki mają takie same złącza przy liczniku ale na pewno obudowa jego jeżeli chodzi o deskę jest inna. Dlatego nie da się go podmienić 1 do 1 nawet jak będzie działał po podłączeniu.

    Popiel napisał(a):chcialbym tez zeby w nowych zegarach byl ten sam przebieg jaki mam teraz
    No tu trzeba by było znaleźć kogoś kto zaprogramuje przebieg taki jak masz obecnie na starym liczniku.
    Rokiko
    Forumowicz VIP
     
    Posty: 9774
    Zdjęcia: 34

    22 Sty 2023, 15:20

    Chcialem dodac zdjecie ale jakos nie chce wejsc, teraz mam licznik z predkosciomierzem na środku z przebiegiem 49195 mil a chcialbym ten po liftowy z wyslwietlaczem po środku
    Popiel
    Nowicjusz
     
    Posty: 5
    Zdjęcia: 1

    22 Sty 2023, 20:52

    Wymiana zegarów - Toyota Yaris Hybrid 2017
    Widzę, że dodałeś więc załączam do postu. Masz go w milach to auto z kierownica po prawej stronie?

    Co do licznika to tak się domyślałem ze to będzie ten. Nowszy licznik ma takie same złącza i tu chyba kształt jego jest taki sam więc jest szansa, że będzie pasował. Tu licznik o który pewnie Ci chodzi [link do oferty na Allegro wygasł] Dobrze by było jak byś znalazł kogoś kto zajmuje się licznikami i będzie w stanie zaprogramować w nowym taki sam stan licznika, a przy okazji pomoże w podłączeniu bo mimo iż złącza pasują z tego co wiem nie oznacza to że po podłączeniu taki licznik będzie działał.
    Rokiko
    Forumowicz VIP
     
    Posty: 9774
    Zdjęcia: 34

    22 Sty 2023, 21:41

    Dzieki bardzo, za pmoc
    Znalazlem nie drogo nowszyblicznik kupie na próbe i zobaczenia czy za dziala
    Popiel
    Nowicjusz
     
    Posty: 5
    Zdjęcia: 1

    16 Maj 2023, 15:31

    I jak udało się wymienić ?
    ryhu
    Obserwowany
     
    Posty: 2

    23 Maj 2023, 00:44

    Prawie, to znaczy zegary dzialaja ale te ktore kupilem byly od najlepsze wersji dlatego pokazuje bledy ( brak przedniej kamery) , wymienilem rowniez przyciski w kierownicy i niestety prawa strony nie dziala ta od obslugi komputera, , teraz wystarczy podjechac do Toyota podpiac pod orginalnego kompa i wszystko bedzie dzialac, Niestety w Uk nie chca lub nie umieja mi tego zrobic dlatego musze czekac na wyjazd do PL
    Popiel
    Nowicjusz
     
    Posty: 5
    Zdjęcia: 1

    23 Maj 2023, 16:06

    Dzięki, ja miałem więcej szczęścia, po wymianie zegarów dostałem nowe funkcje, lepszy komputer, informacje o otwartych drzwiach, rozpoznawanie znaków i inne, dodatkowo fajnie widać jak ładują się baterie.
    ryhu
    Obserwowany
     
    Posty: 2

    27 Maj 2023, 00:55

    Super, Gratulacje
    Popiel
    Nowicjusz
     
    Posty: 5
    Zdjęcia: 1