Wypadek - problem z niskim odszkodowaniem

wypadek - problem z niskim odszkodowaniem

10 Wrz 2013, 14:21

Cześć wszystkim. Postanowiłam, że napisze tutaj, bo nie bardzo wiem do kogo się zwrócić:( Może ktoś z was był w podobnej sytuacji albo zna kogoś kto może coś poradzić. Miesiąc temu miałam wypadek. Jechała karetka, ja musiałam zjechać trochę na bok i zwolnić, a jakiś gość co był za mną uderzył w mój samochód. Musiało przyjechać pogotowie i zabrali mnie do szpitala. Okazało się, że mam uraz kręgosłupa. Nie mogę na razie pracować, cały czas mnie boli. Oczywiście zwróciłam się do ubezpieczyciela, ale nie sądziłam, ze tak mnie potraktują i zaproponują mi tak niskie odszkodowanie, zaledwie 1,5tys zł!:/ Co zrobić, żeby uzyskać wyższe i sprawiedliwe odszkodowanie? Miał ktoś podobną sytuację?
magda88
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 17 01 1987
Auto: Renault

Re: wypadek - problem z niskim odszkodowaniem

11 Wrz 2013, 09:45

Poszukaj w necie - są firmy, które zajmują się takimi sprawami, a ubezpieczycieli puszczają z torbami. Chodzi o coś takiego i np takiego . Jest tego pełno i podejrzewam, że ci pomogą.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

12 Wrz 2013, 10:49

Dzięki! Akurat jestem z Poznania to podane linki nie bardzo mi pasują. Ale poczytałam trochę w necie i znalazłam kilka firm z mojej okolicy. Czy ktoś słyszał o xaltum? Znalazłam kilka dobrych opinii, ale wolę jeszcze dopytać?
magda88
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 17 01 1987
Auto: Renault

24 Wrz 2013, 17:03

Ja słyszałem, mój brat poprosił ich o pomoc. Co prawda była to trochę inna
sprawa, chciał uzyskać odszkodowanie za złamanie nogi na oblodzonym chodniku,
ale to chyba nie ma tu znaczenia. Dzięki nim dostał maksymalną kwotę jaką
mógł w tej sprawie.
karoll12
Obserwowany

Prawo jazdy od: 18-11- 0
Auto: opel

02 Paź 2013, 11:03

Niestety, jeśli chodzi o wpłacenie składek nie ma mowy o żadnych zniżkach...ale jeśli już musimy z tego ubezpieczenia skorzystać, to się okazuje, że nasz samochód niewiele wart. Też przez to przechodziłem. Powodzenia!
Tadeusz57
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 02 04 1970
Auto: Audi A3
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Historia sukcesu: Napęd na cztery koła quattro Historia sukcesu: Napęd na cztery koła quattro
    Napęd na cztery koła quattro opracowany przez Audi, to kamień milowy w historii motoryzacji. W roku 1980, żaden inny producent nie był w stanie zaproponować równie szybkiego i lekkiego napędu na cztery koła przeznaczonego ...
    Nowa Mazda6 zaawansowana technologia i-ACTIVSENSE Nowa Mazda6 zaawansowana technologia i-ACTIVSENSE
    Mazda Motor Corporation zaprezentuje technologie "i-ACTIVSENSE" w zupełnie nowej wersji modelu Mazda6, która będzie główną atrakcją tegorocznego Salonu Motoryzacyjnego w Paryżu. "i-ACTIVSENSE" to seria zaawansowanych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      Monster Truck Rock Star, 11
      Autosacrum 2009