Wypożyczenie przyczepy kempingowej na forum?

Wypożyczenie przyczepy kempingowej na forum?

16 Mar 2016, 11:30

Witam.
Chciałbym wypożyczyć przyczepę kempingową w okolicy drugiego tygodnia maja na kilka dni w okolicach Gliwic. Wiem, że mógłbym poszukać firm, ale może ktoś z Was mógłby wypożyczyć? Oczywiście odpłatnie.
michal95
Obserwowany

Auto: Nie mam

Re: Wypożyczenie przyczepy kempingowej na forum?

20 Lis 2017, 13:59

Widziałem takie oferty na olx, ale nie mogę Cię zapewnić, ze warto z nich skorzystać. Może podzwoń po wypożyczalniach?
autodrive
Nowicjusz

Auto: Skoda

Re: Wypożyczenie przyczepy kempingowej na forum?

30 Sie 2019, 18:21

Ja szukalem kemperow na wakacje i tez mialem troche problemow. Zlalazlem strone, porownywarke cen camperow, tyle ze nei po polsku. nazywa sie campstar .dzwonilem z jedna wypozyczalnia na Slasku i porownalem z cena z tej strony i taniej bylo przez internet. Jesli znacie jakies wypozyczalnie na Slasku to dajcie znac, Rafal
Ostatnio edytowany przez Kao, 30 Sie 2019, 20:54, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Reklama
Rafalxxx
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie blokuj skrzyżowania i pasów Nie blokuj skrzyżowania i pasów
    Skrzyżowanie zablokowane przez samochód, który nie zdążył przez nie przejechać np. przed zmianą świateł, to częsty widok. Perspektywa mandatu nie zawsze wystarczy, by zapobiegać takim zachowaniom kierowców. ...
    Lexus NX - najpopularniejszy SUV Lexusa w Polsce Lexus NX - najpopularniejszy SUV Lexusa w Polsce
    Zaprezentowany w 2014 roku model NX stanowi 40 proc. całkowitej sprzedaży japońskiej marki. Ma 4 640 mm długości i 1 645 mm wysokości. Pod maską może pracować jeden z dwóch napędów. Pierwszy to hybryda z 2,5-litrowym ...

•