Wyrejestrowanie samochodu z Danii

Wyrejestrowanie samochodu z Danii

15 Wrz 2008, 20:10

Witam. Kupiłem w Danii samochód, mam pytanie czy do zarejestrowania go w Polsce konieczna jest na duńskim zielonym dowodzie rejestracyjnym informacja o wyrejestrowniu go z Danii? Na dowodzie przybita jest już pieczątka Skata z napisem "Eksportexpedition", ale nie ma żadnej informacji o wyrejestrowniu. Czy to wystarczy? Proszę o pomoc osoby znające temat.
Prorok44
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Polecane silniki TFSi 3 generacji EA888 - jak je rozpoznać? Polecane silniki TFSi 3 generacji EA888 - jak je rozpoznać?
    Witam mam zamiar kupić samochód z silnikiem 1.8-2.0 TFSi. Jak wyczytałem po różnych forach sliniki TFSi produkowane w latach 2007-2011 sa największą wtopa VW w ostatnich latach. Od 2011r wyszła 3 generacja ...
    Volvo V40 i V40 Cross Country z nowymi silnikami benzynowymi Volvo V40 i V40 Cross Country z nowymi silnikami benzynowymi
    Volvo rozszerza gamę silników dwóch modeli kompaktowych. V40 będzie dostępny z jednostką T2 o pojemności 1.6 l i mocy 120 KM. W V40 Cross Country nowością będzie dwulitrowy silnik o mocy 180 KM skonfigurowany ...

•  
    • Morgan 4/4 VII Serii
      Audi A5, JBB, 3
      Przednie LEDy, Toyota Tundra TRD Sport
      2a