Wyświetlacz radia nie gaśnie

14 Lip 2019, 10:47

Witam,

W mojej corsie B rocznik 97 wymieniłem fabryczne radio na radio blow avh 8602 i mam takie problem że jak gasze silnik i wyjmuje kluczyk że stacyjki panel od radia delikatnie świeci na niebiesko i nie mam pojęcia czemu nie gaśnie ??

Może macie jakieś pomysły, przesyłam również zdjęcia kostki iso od radia
sprinter1989
Nowicjusz
 
Posty: 3

16 Lip 2019, 14:33

Kabla od podświetlenia nie masz w kostce z tego co widzę.
Czy podłączyłeś żółty kabelek do zasilania po stacyjce? Czyli wyłączasz zapłon i radio gaśnie?

Sprawdź czy na żółtym przewodzie po wyjęciu kluczyka ze stacyjki jest jakieś napięcie, powinno być 0V? Zobacz tez czy na pinie 6 kostki zasilającej to jest ten pusty między żółtym, a czarnym kabelkiem jest jakieś napięcie.
Cichy77
Forumowicz VIP
 
Posty: 5225
Zdjęcia: 62
Auto: Mam, często zmieniam!
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Poskramiacz śniegu z 1934 roku - Skoda Popular
    Czeska marka rozwijała przemyślane i skuteczne sposoby na radzenie sobie z dużym śniegiem i trudnym zimowymi warunkami już ponad osiemdziesiąt lat temu. Znany model POPULAR dokonał podczas zim lat 30 wielu spektakularnych ...
    Centrum testowania silników Skody
    SKODA zainwestowała blisko 34 mln euro w nowe centrum testowania jednostek napędowych. To kamień milowy na ścieżce rozwoju Producenta. Nowa inwestycja marki polega na rozbudowie istniejącego już od 2008 roku Centrum Technologii ...