Z czego jest ta felga ?

03 Lip 2014, 18:54

Witam. Otóż ostatnio znalazłem taką oto felgę i mam pytanie kojarzycie może do czego jest ta felga ? czy do samochodu czy do przyczepki bo ja nie mam pojęcia.
Popcorn
Nowicjusz
 
Posty: 4
Auto: Volkswagen passat b3,1.6 TDI

05 Lip 2014, 11:01

Mało danych - obejrzyj dokładnie i spisz wszystkie dane na niej wytłoczone, zmierz średnicę otworu i odległość miedzy otworami na śruby.. W necie mozna sobie znaleźć algorytm do znalezienia średnicy .. Bedziesz wiedział czy to jest 5x110 czy inna..
silvo44
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2893
Miejscowość: Olkusz
Prawo jazdy: 01 09 1983
Auto: TOYOT YARIS III
Silnik: 1,0
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2011

07 Lip 2014, 14:08

Ale to jest wszystko zardzewiałe i jak na moje oko z jakiegoś czegoś rolniczego, albo przyczepka, bo takiego jak żyję nie widziałemmm... :o
slickrz
Aktywny
 
Posty: 352
Auto: Audi A3

07 Lip 2014, 16:08

To trzeba oczyścić - do łapki wiertarke, załóż szczotkę drucianą i coś będzie widać.. :yes: :lol:
silvo44
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2893
Miejscowość: Olkusz
Prawo jazdy: 01 09 1983
Auto: TOYOT YARIS III
Silnik: 1,0
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2011

28 Lip 2014, 08:46

Na moje oko wygląda jak opona od przyczepki,ale ciężko powiedzieć jeżeli nie podajesz żadnych oznaczeń,pozostaje nam poczekać na szczegóły i wtedy będzie pewność.
OponyImpolex
Początkujący
 
Posty: 108
Auto: Audi A3
Silnik: 1.9 140KM
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Toyota silniki 1UZ-FE i 3UZ-FE
    Układ V8 z dwoma wałkami rozrządu. Pojemność: 4 i 4,3 litra. Zalety: dobra baza do tuningu, niewielka masa. Wyprodukowane przez Toyotę silniki V8 1UZ-FE i 3UZ-FE zdobyły szacunek i popularność wśród entuzjastów ...
    Moto Sport & Tuning Show 2015 / relacja
    Pierwsze Targi Pojazdów Sportowych i Tuningu – Moto Sport & Tuning Show odbyły się w miniony weekend w Warszawie. Było to jedyne takie wydarzenie w Warszawie, gdzie można było zobaczyć samochody sportowe ...