Zamienię swoje alu 16" na 18"

Re: Zamienię swoje alu 16" na 18"

30 Maj 2013, 11:29

oto Zdjecia jak autko wyglada na Twoich felgach:)
edison22
Nowicjusz

Prawo jazdy: 24 08 1990
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: audi a4 b6
Silnik: 1.9 TDI 131 km
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

30 Maj 2013, 21:27

edison22
Wygląda ładnie nie są za małe :ok:

a przy okazji powiedz czy opony z lepszym bieżnikiem nie miałeś z tyłu bo ja założyłem je na przód i mam drgania na kierownicy od 80 w górę dopiero przy 180 jest spokój
miałem tak z tamtymi jak zamieniłem tył na przód to miałem takie objawy
w wulkanizacji powiedzieli że jest to normalne bo opony z tyłu inaczej się ścierają niż z przodu bo przód pracuje na zakrętach i inaczej się ściera opona
daj znać czy opony z bardziej wytartym bieżnikiem były zawsze z przodu a może z tyłu :?:
Pozdrawiam
Mariusz

Jeśli ktoś ma problem, pytania - mogę pomóc jak zabrać się do tematu reklamy samochodowej, zmiany koloru aut
galeria/oklejanie-samochodow-zmiana-koloru-auta-a237.htm
Aplikator
Początkujący
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 88
Miejscowość: Gdańsk
Prawo jazdy: 0- 0-1997
Auto: VW PASSAT
Silnik: 2.0 tdi 140 4x4
Typ: Kombi
Rok produkcji: 2006

31 Maj 2013, 09:33

Powiem Ci szczerze ze teraz to sie juz pogubiłem;);/ najlepiej załoz tak jak w wulkanizacji
mowili wtedy bedzie najlepiej:) bo ja zbytnio juz nie pamietAm ale wydaje mi sie ze te lepsze były z przodu:)
edison22
Nowicjusz

Prawo jazdy: 24 08 1990
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: audi a4 b6
Silnik: 1.9 TDI 131 km
Typ: Sedan/Limuzyna
Rok produkcji: 2004
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Brąz i czerń - wyjątkowa wersja Lexusa NX Brąz i czerń - wyjątkowa wersja Lexusa NX
    Lista specjalnych modeli Lexusa robi się coraz dłuższa. Po sedanie IS ze wstawkami w kolorze indygo oraz coupé LC pokrytym specjalnym, zielonym lakierem czas na wyjątkową odmianę Lexusa NX. SUV już wkrótce trafi ...
    Wiosenny długi weekend "majówka" Wiosenny długi weekend "majówka"
    Przed nami majówka i wielu kierowców wybierze się ze swoimi rodzinami na odpoczynek. Zanim jednak wsiądziemy do samochodu, odpowiednio zaplanujmy podróż i przygotujmy się do niej. Wyjeżdżając na drogi ...

•