Zapytanie - Pewnie już było - Auto ze stanów

19 Maj 2011, 20:15

Witam wszystkich forumowiczów
Potrzebuję , rzetelnych informacji dotyczących przepisów regulujących sprowadzenie auta ze stanów , w jaki sposób zarejestrować auto jako zabytek , opłaty.
Chciałbym dodać ze mam znaleziona dwa auta z różnymi silnikami jeśli pojemność ma znaczenie , dodge challenger 1973 - 318 - 5,2L bądź 360 - 5,9L.
Pozdrawiam i dziękuję za ewentualne informacje.
Kamil
....
kosmosmozliwosc
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: Ostrołęka

08 Lut 2012, 11:31

Mam nadzieję, że udalo Ci się zdobyć wszytskie potrzebne informacje, bo ja wlasnie tez szukam i szukam i coraz bardziej sie martwię, jak sie tak naczytałam tych wpisow na forach. Bo nie wiem jak się zabrać za szukanie auta w Stanach. Pośrednik bylnby najlepszy, bo aukcja wydaje mi sie mało wiarygodna. Tym bardziej, że slyszałam o wielu nieprawdziwych informacjach, przekręcaniu licznikow, niepelnej historii samochodu. akurat z ta ostatnia to zawsze można podziałać i się ustrzec, bo w sieci działają firmy, ktore sprawdzaja historię samochodow sprowadzanych z USA. Znajomy korzystał z sprawdzhistorie.pl i byl zadowolony. Kiedys myślalam o samochodzie bitym, ale już sobie taki z glowy zupelnie sama wybiłam, bo na zdjęciach to wszystko moze byc pokazane, albo nic. Teraz sama mam dylemat. Mam nadzieję, że na tym forum znajde potrzebne odpowiedzi.
autoS
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 01 01 1993
Auto: Skoda