Zmiana konstrukcyjna busa vivaro, trafic na autolawete

Zmiana konstrukcyjna busa vivaro, trafic na autolawete

12 Mar 2019, 12:57

Witam

Mam w planach przeróbke busa na lawete, tzn obranie nadwozia do ramy w tylnej cześci nadwozia (blaszak), zamknięcie czesci kabiny od tyłu, oraz przedłużenie ramy montując dwie osie z tyłu. Przeznaczenie samochodu autolaweta

Moje pytanie jest takie czy ktoś już kiedyś robił taki zabieg ( chociaż przeróbka blaszaka na skrzynie) .

Wszelkie porady i podpowiedzi mile widziane.

Poniżej załączam zdjęcie poglądowe co chce osiągnąć i planowany efekt finalny tyle że na vivao lub trafic
KAJTEK1977
Obserwowany

Zdjęcia: 1

Re: Zmiana konstrukcyjna busa vivaro, trafic na autolawete

12 Mar 2019, 13:58

KAJTEK1977 napisał(a):Moje pytanie jest takie czy ktoś już kiedyś robił taki zabieg
Ja osobiście takich rzeczy nie robiłem ale sprawdzałem przerobki tylko ze w mniejszym zakresie.Nie twierdzę ze nie dostaniesz na tym forum wskazówek jak to zrobić.Ja Ci podpowiem zebyś udał się na Okręgowa Stację Kontroli Pojazdów i myśle ze jak trafisz na prawdziwego diagnoste /z klepaczem nie rozmawiaj..!!!/to powinien udzielić wskazowk od czego masz zaczać...
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Innowacyjna instalacja uzdatniania wody na terenie fabryki Audi Innowacyjna instalacja uzdatniania wody na terenie fabryki Audi
    Audi osiągnęło kolejny etap na drodze do produkcji samochodów wolnej od wytwarzania nieczystości. W fabryce w Ingolstadt ruszyło właśnie nowe centrum zaopatrzenia zakładu w wodę przemysłową. Wykorzystując istniejącą ...
    Audi A3 w testach Euro NCAP otrzymało 5 gwiazdek Audi A3 w testach Euro NCAP otrzymało 5 gwiazdek
    Audi A3 otrzymało od jurorów Euro NCAP pięć gwiazdek. Najwyższą ocenę model A3 dostał za ochronę kierowcy i pasażera siedzącego z przodu, w teście zderzeniowym przednim i bocznym. Również dzieci są bezpieczne ...

•