Zmiana OC po zakupie auta

Zmiana OC po zakupie auta

11 Kwi 2010, 14:54

1. Współwłaścicielem swojego auta chce uczynić mojego dziadka z uwagi na mniejsze OC. Ma on już Lanosa i OC na niego. Jeżeli będzie współwłaścicielem mojej renówki czy musi coś zmieniać w swoim OC?
[b]2
. Kupuję auto już z OC po byłym właścicielu. Czy mogę zmienić firmę ubezpieczeniową?[/b]

Z góry dzięki za porady!
baden
Nowicjusz

Miejscowość: warszawa

Re: Zmiana OC po zakupie auta

11 Kwi 2010, 15:55

baden napisał(a):Jeżeli będzie współwłaścicielem mojej renówki czy musi coś zmieniać w swoim OC?

Podejrzewam ze tak.Ale czy juz w chwili obecnej to nie wiem.Na pewno bedzie musiał
to zrobić przy wykupie nowej polisy...
baden napisał(a):b]2. Kupuję auto już z OC po byłym właścicielu. Czy mogę zmienić firmę ubezpieczeniową?[/b]

Z chwilą kiedy będzie kończyla Ci się dotychczasowa polisa nie masz obowiązku
kontynuować OC w tej samej firmie.Tylko jak się nie mylę musisz to zglosić wcześniej....
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

56. Rajd Barbórka - prawdziwe rajdowe klasyki 56. Rajd Barbórka - prawdziwe rajdowe klasyki
    W piątek (30.XI) i w sobotę (1.XII) już po raz 56. odbędzie się słynny Rajd Barbórka. Na starcie rywalizacji obok nowoczesnych konstrukcji staną również prawdziwe rajdowe klasyki od Toyoty, Subaru czy Lancii. ...
    Co oznacza dla kierowcy znak STOP? Co oznacza dla kierowcy znak STOP?
    Znak STOP oznacza zakaz wjazdu na skrzyżowanie bez wcześniejszego zatrzymania się. Zwykle jest umieszczony tam, gdzie wyjazd z danej drogi jest szczególnie niebezpieczny. Według badań tylko 50% kierowców całkowicie ...

•