4x4 po asfalcie i błocie ,duże, pakowne

Re: 4x4 po asfalcie i błocie ,duże, pakowne

01 Sie 2018, 21:37

Kao napisał(a):no chyba że terenem nazywasz kałuże co ledwo opona się moczy to jak najbardziej w takim terenie da radę

A pewnie i tak się zaświecą kontrolki od trakcji :P
galakty
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Prawo jazdy od: 23 08 2012
Auto: Megane I PHII
Silnik: 1.6 16V 110
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

01 Sie 2018, 22:16

Tak Kao jeździłem zdaję sobie sprawę że Qashqai jest corsoverm i miałem okazję nim jeździć w wersji 1.6 dci z opcjonalnym napedem 4x4 w systemie All-Mode 4x4 z dolaczana osia tylna jeżeli wogole o nim słyszałeś i jeździłem nim w Terenie oczywiście nie w takim gdzie są doly po pół auta ale drogi nie utwardzone jaki mokra dość spora górka lakowa radził sobie świetnie nie wierzysz spróbuj przekonasz się o jego mozliwosciach :ok:
matixow
Nowicjusz

21 Sie 2018, 15:41

Qashqai raczej za mało uterenowiony. Kao mówiąc o właściwościach jezdnych miałem na myśli terenowe, mój błąd.
krystian333
Nowicjusz

Auto: audi a4 b5

03 Wrz 2018, 07:35

Kolego, tu jest dokładnie to czego szukasz Nissan Pathfinder R50 LE 4x4 3.5 l V6, to moje auto polecam.
dareno
Nowicjusz

04 Wrz 2018, 13:53

Subaru zdecydowanie, Forester albo Outback H6 :) nie pchaj sie w 2,5l bo maja glowice od 2litrowek :) H6 sa malo awaryjne jesli po prostu o nie zadbasz, jesli nie dbasz o japonca to trzeba sie liczyc z drogimi naprawami, gdybys szukal czegos pewnego ze szwajcarii to takiego posiadam, 2 mechanikow sprawdzilo+mam raport dotyczacy auta, ktore sprzedaje, gdybys byl zainteresowany fotkami,raportem, a moze i obejrzeniem to daj znac :)
Subarus
Nowicjusz

06 Wrz 2018, 07:47

Touareg da mocno radę jednak bedzie drogi w utrzymaniu.
Alternatywnie Kia Sorento prawdziwa terenówka.
Forester to maluszek duzo w niego nie zapakujesz.
Klasyka jak Land Cruiser to tez fajna sprawa w teren i na czarne.
Wszystko zależy od portfela.
Ja aktualnie jeżdżę cr-v w automacie na oponach geolandar a/t całorocznych i daje radę to auto. Sporo w nie mieszczę mimo, ze myślałem ze sobie słabo poradzi. Jednak na podjazdach dołączany napęd to bida. Jak masz trudniejszy teren celuj w rozwiązania z reduktorem.
Noi dobre oponki to podstawa.
noisy
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 21
Miejscowość: Tomaszow
Prawo jazdy od: 27 02 2003
Auto: Honda
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ograniczenie prędkości na niemieckich autostradach Ograniczenie prędkości na niemieckich autostradach
    Niemcy nasi bliscy sąsiedzi za zachodnią granicą rozważają wprowadzenie ograniczenia prędkości na wszystkich autostradach. Do tej pory jeżeli znaki nie mówiły inaczej takie ograniczenie nie obowiązywało. Tu jednak ...
    Wirtualny salon Audi w Warszawie Wirtualny salon Audi w Warszawie
    Londyn, Paryż, Berlin, Pekin, Istambuł, Moskwa, a teraz Warszawa. Wczoraj, 8 października, przy stołecznym Placu Trzech Krzyży, ruszył pierwszy w naszym kraju ekskluzywny salon Audi City. Audi City wyznacza kierunek, jak ...

•