Alkomaty

15 Lut 2020, 21:39

Ja bym odpuścił. Sensor jest półprzewodnikowy, więc mało dokładny. A jak się rozreguluje to nic z nim nie zrobisz. Lepiej zainwestuj w jakiś z sensorem elektrochemicznym, może być najtańszy ale żeby miał taki sensor np. Alkohit X3. Ten na pewno posłuży dłużej
lotek33
Aktywny

Zdjęcia: 3
Auto: vw golf 3
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna + LPG

02 Mar 2020, 17:37

Szukając ostatnio alkomatu dla siebie, do użytku prywatnego trafiłem na super firmę dzięki forum. Nie znam się zbytnio na alkomatach, pomogli przy wyborze, cena była dobra i dostałem dodatkowo kalibrację alkomatu przez rok za free. :ok: Polecam serdecznie alkopatrol i jeszcze raz dziękuję za pomoc :)
jan866
Nowicjusz

22 Lis 2022, 21:55

Ja niespełna 2 lata temu zakupiłem alkomat osobisty Działa super! Dbam o jego regularny serwis i nie raz już uratował moje prawko :yes:
Marc00
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Hybrydy na trasy? - jak sprawdza się hybryda w trasie, spalanie?
    W prawdzie nie planuję na razie zakupu samochodu, ale ciekawi mnie funkcjonalność hybryd. Nie mówię tu o typie plugin tylko o takim, gdzie silnik elektryczna wyłącznie wspomaga spalinowy tzn. do pewnych obrotów ...
    Jak bezpiecznie wykonać manewr wyprzedzania?
    Wyprzedzanie to niebezpieczny manewr, który polega na przejeżdżaniu obok pojazdu lub innego uczestnika ruchu poruszającego się w tym samym kierunku. W Polsce związane jest to najczęściej z chwilową zmianą pasa ruchu ...