Astra H nie odpala niskie napięcie pompy

11 Cze 2021, 20:31

Dam Ci nr. telefonu na PW do gościa od elektroniki . Wiele razy mi pomógł . Przedstaw mu problem ale rzetelnie . Jegomość działa w Rędzinach k/częstochowy
Nie odpowiadam na problemy na PW
bonifacy
Stały forumowicz
 
Posty: 4673
Zdjęcia: 0
Prawo jazdy: 01 01 1981
Auto: Fabia II , Fabia II
Silnik: 1,4 CGGB , 1,4 BXW
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna

11 Cze 2021, 20:36

Ok,z góry dzięki
KingCar
Nowicjusz
 
Posty: 48

12 Cze 2021, 17:16

No ciekawa sprawa...Napięcie sterownicze z ECU na przekaźnik jest ok, dochodzi. I to rola ECU się tak naprawdę kończy. Ciekawe dlaczego napięcie sterownicze pali to ECU....Słaby styk na pinie przekaźnika albo słaba masa na przekaźniku i ciągnie za duży prąd. Albo samo ECU ma słabe luty. Ale żeby aż dwa?
Jak będzie coś wiadomo to daj znać, bo sam jestem ciekawy.
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 20285
Zdjęcia: 1212
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

12 Cze 2021, 17:26

A ktoś w ogóle sprawdził ładowanie? Ople są czule na przeladiwanie
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16084
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4

13 Cze 2021, 08:38

Ładowanie sprawdzane ,o masie coś też mówili jak im zaprowadziłem więc myślę że napewno też to patrzyli,coś mówili że pompa ma proste podłączenie(TRW) ,wszystko co było do sprawdzenia,sprawdzili i jest ok.
Dziwne że jak pompa odłączona jest to auto jeździ bez wspomagania ,podłączają pompę i pali komputer,obstawiane było że pompa więc kupiliśmy druga ,używaną oczywiście,czyżby był taki pech że druga robiła by to samo,raczej wątpliwe ,napisze jak uda się już go naprawić
KingCar
Nowicjusz
 
Posty: 48
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Toyota Century
    Producenci najbardziej luksusowych samochodów mają w swoich ofertach kabriolety - Rolls Royce oferuje model Dawn, a Bentley Continentala GT Convertible. A co, gdyby do tego grona dołączyła również Toyota? Japońska ...
    Ile można zapakować do samochodu?
    Każdy samochód opisany jest dziesiątkami parametrów. Dotyczą pojemności silnika, ilości miejsc siedzących czy masy własnej. Wśród parametrów jest jeszcze jeden, często przez użytkowników ...