Audi a3 8L czy bmw e46 przed lift.

Re: Audi a3 8L czy bmw e46 przed lift.

23 Sie 2014, 00:20

Geniodekt napisał(a):E46 to trwałe auto

Tylko, że trwałość każdego auta ma określoną żywotność. I to, że będzie to E46 (trwałe), które będzie zaniedbane, albo z wielkim przebiegiem, to nie oznacza, że będzie nadal chodzić jak zegarek. W każdym aucie po pewnym czasie następuje zużycie materiału. I nie zależnie czy to będzie Audi, BMW, Mercedes, Ford, Skoda, czy Fiat, to to zmęczenie i tak nastąpi, tyle, że w przypadku BMW może trochę później, niż powiedzmy Fiata. I choć może będą się psuć tylko pierdoły, to koszty mogą sięgać głęboko do portfela.
Podpis zwiał z miejsca zdarzenia - trwają poszukiwania.
kkamykk
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Frankfurt am Main
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Hyundai i40
Silnik: 1.6 GDI 135KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2013

23 Sie 2014, 23:51

dzięki wszystkim za opinie nadal jestem niezdecydowany, znalazłem pare egzemplarzy bmw dość ładnych ale boję się ze koszty mnie zjedzą napraw słyszałem ze zawieszenie jest dość słabe bardziej skoplikowane od golfa/audi a3 . A co do audi a3-bmw e46 orientujecie się mniej więcej ile ucierpi moja kieszen jeśli coś zacznie się psuć.., czy stosunkowo roznica w naprawach nie będzie zbyt duza bo co z tego ze kupie bmw za hm 14 tys a nie będzie stać gdy coś sie zepsuje i nie bedzie mnie stac na jego naprawę. Poszukuje auta prostego ale dość dynamicznego z wyglądu również dość mocnego bmw i audi mysle że mają swoje lata ale dość swiezo wygladaja co myslicie
Pozdrwiam
krizz
Początkujący

Prawo jazdy od: 10 12 2010
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: nie mam
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

24 Sie 2014, 11:10

Zawieszenie na pewno nie jest słabsze niż w jakimś golfie, ale jest bardziej skomplikowane, to oczywiste, bo to zupełnie inna klasa aut.
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika

Miejscowość: Rumia
Auto: BMW

24 Sie 2014, 11:22

Wg mnie ani Audi ani BMW nie jest prestiżowe, bo można je spotkać za każdym rogiem ulicy :naughty: jeśli mialbym wybierać wolałbym e46 bo ma tył napęd, fajne silniki, jakoś wygląda (choć też bez szału) i nie jest autem zbudowanym na taniej płycie podłogowej z innym nadwoziem
Serdecznie zapraszam do lektury nowego poradnika nowa-jakosc-aut-poflotowych-vt97851.htm
mike
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 12
Miejscowość: Zawiercie|Kraków
Prawo jazdy od: 04 09 2013
Auto: Ford Focus Mk II
Silnik: 1.6 TDCI 109KM
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW 1602 Electric (1972) - samochód elektryczny BMW 1602 Electric (1972) - samochód elektryczny
    Począwszy od 1969 r. BMW skonstruowało dwa eksperymentalne pojazdy na podstawie BMW serii 02 w celu przetestowania właściwości napędu elektrycznego w praktyce. Funkcję manualnej skrzyni biegów przejął silnik bocznikowy ...
    Koncepcyjne opony bez powietrza od Toyoty Koncepcyjne opony bez powietrza od Toyoty
    Toyota Motor Corporation pracuje nad pełnymi oponami, które mają obniżyć masę samochodów i poprawić osiągi. Opony pozbawione powietrza są opracowywane z myślą o autach elektrycznych i wodorowych. Toyota zaprezentowała ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      GTP Light
      Jaguar