Audi A3, Focus ST, Lancer Sportback czyli auto do 80tys.

20 Sty 2009, 16:42

Mazda piękna, ale nie wiem, czy te drzwi tylne będą ci odpowiadały. Focus podobno ma lepszy układ kierowniczy, a mazda lepszy silnik...
piotreq
piotreq
Zaawansowany
 
Posty: 519
Miejscowość: Bydgoszcz

20 Sty 2009, 19:52

Alfy Ci nie odpowiadały ale widzę że jak rzuciłem pierwszy RX8 to się spodobało mocno :P
<b>don't stop tryin'
one day you
you will flyin'
qki007
Stały forumowicz
 
Posty: 1054
Zdjęcia: 9
Miejscowość: Zamość

20 Sty 2009, 22:18

Alfy nie nie, w srodku jakis kosmos :) Ale RX8 naprawde wyglada fajnie, a te zegary :D Nie podoba mi sie tylko z boku bo tam wyglada troche.. dziwnie. Sklaniam sie chyba ku Focusowi, pogrzebie jeszcze pare dni, poczekam na kolejne propozycje i cos zadecyduje..
Saj
Nowicjusz
 
Posty: 44

07 Lut 2009, 11:44

Po wielu namowach zdecydowalem sie na Audi A3, mam tylko pytanie odnosnie silnika. W moim limicie miesci sie 2.0 TDi, chcialem tylko zapytac czy 140km to nie za malo na taki samochod ? Zwlaszcza, jak lubi sie troszke szybciej pojechac niz cyferki na znakach wskazuja :)
Saj
Nowicjusz
 
Posty: 44

14 Lut 2009, 15:49

Audi ma az 9,7 sekund do setki.
Mysle ze moze brakowac mocy do ostrej jezdy, ale do
elastycznego i dosc sportowego przemieszczania ine wystarczy :)
marcin94
Aktywny
 
Posty: 389
Auto: E60 530d M-Sport
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2005

15 Lut 2009, 13:18

Holek nie jestem, to wystarczy. Pozostaje tylko wybor czy kupic w kraju czy Niemcy/Belgia ale biorac pod uwage kurs EUR wybor wydaje sie prosty. Zreszta na Allegro mozna bezproblemu dostac za 55 - 65k 2.0 TDi 140km i chyba na tym sie skoncentruje :)
Saj
Nowicjusz
 
Posty: 44

20 Lut 2009, 09:18

A więc jednak jesteś pewny z tym Audi... Cały czas liczyłem, że jednak dusza sportowca u ciebie zwycięży i weźmiesz Focusa...
Teraz samochód to tylko w polsce... Euro: 4.8133zł
piotreq
piotreq
Zaawansowany
 
Posty: 519
Miejscowość: Bydgoszcz

20 Lut 2009, 12:55

Podoba mi sie Focus ale slyszalem mase zlego o nim a jako, ze nie znam sie na samochodach i sam naprawic go umial nie bede - zalezy mi na niezawodnosci. A to na pewno daje Audi. Pozatym srodek, wykonczenie wnetrze, komfort, to tez Audi. Apropo duszy sportowca.. lubie smignac troche szybciej ale wczesniej nie jezdzilem duzo a jak juz to czyms hm.. z drugiej polki :) Wiec jak nagle dostane 170 km pod stope to podejrzewam, ze w calosci mi wystarczy. Nadal przegladam Focusy i sprawdzam jak ceny zareaguja na to co sie dzieje na rynku, pozatym jezeli nie znajde A3 z dobrym silnikiem to zyczliwie patrze w strone amerykanskiego giganta :)
Saj
Nowicjusz
 
Posty: 44